Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mindennapi helyzetekben...

A mindennapi helyzetekben készített fotókat ti megtartjátok?

Figyelt kérdés

Vagy pl kisebb kirándulások, baráti összejövetelek képeit.

A mobilotokról esetleg lementitek valahova?


Vagy egy idő után törlés, mert irreleváns?



2020. jún. 25. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lementem a gépemre. Megtartom, mert pár év múlva jó újra megnézni őket.
2020. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem törlök, az asztali pc-n elfér, meg van egy külső tárolóm is, azon is megvannak. Nem egyszer volt, hogy bizony jó volt évek múlva is, hogy megvolt egy-egy kép, amiről nem is gondoltam volna, hogy szükség lesz rá.
2020. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ritkán törlök képet ,kėpek mindegyike amit telefonal fotoztam ,az a google fotok felhő tårhelyen vanak ,fėnykėpezőgėpes képek meg laptopon,sőt egy külső merevlemezen is vanak nagyon rėgi kėpek tartalėkba .
2020. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért vannak! Mitől lehetne irreleváns? De nem a telefonomon tartom őket, hanem laptopon.
2020. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Igen, a gépben.

A telefonról mindig mindent átteszek a gépre, onnan meg letörlöm.

2020. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Ki szoktam válogatni, és csak a legjobban sikerülteket tartom meg, a többi fölösleges, nosztalgiázáskor úgyis csak átugornánk őket.
2020. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
sajnos meg.... két 1 terás vinyó televan ilyen képekkel... ki kellene válogatni, de ez már akkora mennyiség, hogy majd ha nyugdíja leszek sem lesz rá időm :D
2020. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden minden megvan, az összes lényegtelennek, apróságnak tűnő szar. Mikor szedem elő a például 2005 környékén készült, már digitális képeket, minden családtagom és régi barátok csak ámulnak, hogy "aztaaaa de jó, add ide légyszi, stb". Ami most jelentéktelennek tűnik, már 10 év múlva is baromi kellemes emlék lehet. A telefonomban is benne van többezer mindenféle kép, mert legtöbbször csak a teló van nálam, és jó visszanézni a haverokkal, rokonokkal.
2020. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!