Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megoldani iPhone...

Hogyan lehet megoldani iPhone XS mobilnál a Vodafoneos és Telekomos szám egyszerre való használatát?

Figyelt kérdés

Az eredeti mobil számom 30-as. A cégünknél Vodafone flotta van, így a főnök arra kötelezett, hogy lépjek be én is. Azt mondta, hogy vigyem át a Vodafonehoz a jelenlegi számom. Mondtam, hogy nem szeretném, mert az összes családtagom 30-as és nagyon sokat beszélünk egymással ingyen, valamint elég jó mobilinternet csomagom van (pl. zenehallgatás miatt nem fogy a net).

Mivel nem vittem át a számom, kaptam egy SIM kártyát a Vodafonetól. Naívan azt hittem, hogy az iPhoneXS-be lehet rakni 2 kártyát, de tévedtem. A neten azt olvastam, hogy létezik e-SIM. Elmentem a Vodafoneba, de ott azt mondták, hogy az e-SIM lehetőség csak a telekomnál van jelenleg.

Mit csináljak? Vegyek egy másik mobilt és 2 mobillal járjak ezután? Van, hogy este is hívnak a kollégák, az nem lehetséges, hogy ha veszek egy új mobilt, akkor 17:00 után átirányítsam a beérkező hívásokat az iphonera? A telekomnál ha beviszek egy Vodás SIM kártyát, nem tudnak belőle valahogy Telekomost csinálni?

Magát az előfizetést a cégünk fizeti egy bizonyos keretig és ha jól sejtem, akkor hűségidő is van rá.


A lényeg az, hogy nem szeretnék két mobilt, mert így is rengeteg dolgot kell magammal vinni munkaidőben. Minden ötletet előre is köszönök!



2020. jún. 26. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

most nem értem mi a gond


elmondták hogy a Telekomnál van esim


igényeld meg, aztán mehet a vodás kártya a sim slotba

2020. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy a telekomos e-SIM, csak a telekomos számokhoz jó.
2020. jún. 26. 09:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, bocsi. Szóval a Vodafone legyen bent tényleges kártya formában és a telekomos szám pedig e-SIM-ként?
2020. jún. 26. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

igen!

telekomnál tudsz kérni esimet online is!

küldenek egy kódot 'oszt jóvan meg is vagy


a vidás kártyát meg berakod a tálcába és a főnököd is nyugodt lesz!

2020. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!