Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A paicon lévő Xiaomi 9-ek...

A paicon lévő Xiaomi 9-ek közül melyiknek a legjobb a kamerája?

Figyelt kérdés
Hogy lehet lekövetni a Xiaomi készülékek kamera evolúcióját?

#Xiaomi 9
2020. jún. 26. 10:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Huawei P20 Pro-hoz képest mennyire jók ezek? dxomark-on nem találok adatokat
2020. jún. 26. 10:45
 2/3 anonim ***** válasza:

A MI 9-ekre gondolsz?


A kamera “evolúcióját” nem tudnám megmondani, de a MI 9 szerintem a legjobb kamerás ebben a szériában.


A Mi 9 SE ugye nemcsak méretileg kisebb, hanem talán 1-2 funkcióval a kamera is kevesebb, de nem akarok butaságot írni, viszont a Mi 9 lite-ot egyértelműen kamera terén spórolták meg, szóval az egyértelműen kiesett. A Mi 9T és pro pedig szerintem szinte ugyanazt nyújtja, mint a sima Mi9. Mobilarena szokott képeket csinálni a tesztelt telefonokkal, amiket feltesz a tesztben. Érdemes ezeket megnèzni, és össze tudod vetni a látottak alapján, hogy szerinted melyik a jobb.


[link]

Ez a Mi 9


[link]

Ez pedig a Mi 9t fotós képességei.

2020. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A Mi 9-nél nem jó oldalt linkeltem.


[link]


Ez a fotós oldala.

2020. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!