Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges sms értesítést...

Lehetséges sms értesítést kapni email érkezéséről?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud ilyen lehetőséget ne tartsa magában kérem :)

Nem tudok online lenni ezért kellene sms értesítés...



#sms #értesítés #emailról
2020. jún. 26. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha a telefonodról belépsz az e-mail fiókodba, akkor látod, ha érkezett.
2020. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ez az...nem tudom mikor érkezik emailem és sokszor csak késve kapom meg, ezért kellene valami értesítés róla belépés nélkül!

Mert nincs annyi mobilnetem, hogy állandóan be legyen kapcsolva + hamar lemerülnék ha állandóan bekapcsolva lenne...ezért kérdem lenne e valami sms-es megoldás...a facebookon van ha jól tudom...ja g-mail illetve t-email-em van!

2020. jún. 26. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről, de esetleg egy családtagnak megadni az adatokat, aki tudna írni, ha megjött az email?
2020. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felejtős...senki sem olyan hogy állandóan emailt figyeljen :( de azért köszönöm ...
2020. jún. 26. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

vannak megoldások: [link]

de általában ezek fizetősek

2020. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!