Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok legfeljebb 120.000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Nézegettem pár telefont, mint pl Huawei p30 vagy Samsung A71-et. Azt néztem, hogy a Huawei p30 pro egy tizessel drágább, mint a sima p30. Szerintetek érdemes lenne azt megvenni? Persze, ha tudtok mást ajánlani, azt is kíváncsian várom.

2020. jún. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem most Samsung Galaxy A70 van, és bevallom, abszolút nem vagyok vele megelégedve, ehhez képest az A71 se jobb mindenben, szóval inkább hanyagolnám! A Huawei márkával viszont nagyon jó tapasztalatom van, és a P30 Pro a Huawei-nek az a zászlóshajója, amin még vannak Google-szolgáltatások, manapság még mindig a legjobb telefonok egyike! Kamerában viszont a sima P30 a legjobb, csak épp az akksija elég kicsi, főleg ebben a kategóriában (3650 mAh)! Viszont érdekelne, hogy a sima P30-hoz képest a Pro-t hol láttad csak 10 ezerrel többért, mikor valójában minimum 40 ezerrel drágább?! Amúgy mindegyik nagyon jó telefon, csak ajánlani tudom, de csak a sima jön ki 120 ezerből, illetve ár-érték arányban még a Xiaomi-k verhetetlenek! 8 GB rammal a Xiaomi Mi Note 10 Lite az egyik legjobb, vagy ha fontos a tárhely bővíthetősége, akkor a Xiaomi Redmi Note 9 Pro is nagyon szuper ennyiért!
2020. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A p30 pro nem 10 ezerrel drágább valóban, hanem inkább 40-50-nel, én az kilőném. Nem tud annyival többet a simához képest, mint amennyivel drágább. A P30-at venném egyértelműen, de az is 130 ezertől kezdődik megbízhatóbb helyeken. Az akkumlátor valóban kicsinek tűnhet a kategóriához képest, de a napot kihúzza vele egy normál használattal simán (netezés, youtube, kamera).
2020. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valamit elnéztem, mert tényleg nem egy tizessel drágább, hanem sokkal többel. Szívesen választanám a p30-at, mert az utolsó 2 telefonom Huawei volt és bevállt. Az a plusz 10.000 már kevésbé számít.
2020. jún. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!