Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb kártyás szolgált...

Melyik a jobb kártyás szolgáltató a Telekom vagy Telenor?

Figyelt kérdés
Térerőben mindegy a szolgáltatást megyszékhelyen használnám, ami számomra fontos az a folyamatos problémamentes működés.
2020. jún. 28. 06:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Városokban mindegyik jó.
2020. jún. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Melyik szolgaltató ügyfeleivel vagy napi szinten a legtöbbet kapcsolatba, azt válaszd.
2020. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nincs érdemi különbség.
2020. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Telekomnál előfizetésnél többféle varriáció közül válaszhatsz. Külön tudsz talk csomagot meg internet csomagot választani aszerint, hogy mit mennyire használaz. Pl. van olyan opciód, hogyha keveset beszélsz, akkor a legkisebb csomagot választod, viszont sokat netezel, abból meg a legnagyobbat. Ahogy elnéztem, telenornál nem így van. Ott egybe van a net csomag a beszéddel, nem tudsz külön válogatni. Meg Telekomnál talán a legtöbb net csomagnál a Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, Spotify, Deezer-t nem számolja bele az adatforgalmadba, vagyis ezeket elvileg korlátlanul használhatod. Szóval én ezt választanám, de egy átlag felhasználó bármelyik szolgáltatónál megtalálja a számításait. Ha sokat beszélsz, azt érdemes választani valóban, amelyiket több ismerősöd is használja, akiket napi szinten hívsz, mert van olyan csomag, ahol hálózaton belül olcsóbban, vagy bizonyos kereteken belül ingyen beszélhetsz.
2020. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Telekomnál van egy olyan, hogy "Domino most" .

Ez (jelenleg) ingydn van, és 9 Ft-os percdíjat biztosít hálózaton belül. Másokat pedig 25 Ft-ért hivhatsz.


Net csomagok "maraton" néven futnak.

Ezek nem járnak le 30 nappal, hanem addig érvényes, amíg el nem fogy az adat.



Megj.: Voltam telenoros. Soha többet.

2020. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

+1 szavazat a Vodának

(A telenor egy rakás...

Ismerőseimnek szóltam a 20-@$ra smst küldjenek,hivni a Vodán😉)

2020. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom melyik nyomorult, és miért pontozta le a 4-es válaszom, amiben a tényeket írtam le. Nem baj, így is 78%-ban hasznos válaszokat adok, és top 40-en belül vagyok a témakörben, de cserébe mindenki válaszát lepontoztam én is a p.csába.


Valaki ajánlotta a Vodafone-t, amikor szó sem volt róla. Telekom vagy Telenor volt a kérdés, mellesleg a Vodavone már szinte vicckategória. Minden telefon 100-150 ezerrel többe kerül, mint bárhol máshol. Azon röhögtünk ismerősökkel, hogy a Samsung Galaxy S20 sima 425 ezer Ft, amikor alapból 324 ezerről indította a gyártó. Az iPohne XS is 400 ezer körül van, vicc az egész. Ha náluk akarsz venni, akkor a legmagasabb tarifával, részletre már havi 30 ezer Ft fölött perkálhatsz, amikor a Telekom és a Telenor 20 ezerből kijön havi szinten szintén legnagyobb tarifa, részletfizetés.

2020. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"Nem tudom melyik nyomorult, és miért pontozta le a 4-es válaszom, amiben a tényeket írtam le. Nem baj, így is 78%-ban hasznos válaszokat adok, és top 40-en belül vagyok a témakörben, de cserébe mindenki válaszát lepontoztam én is a p.csába."


A kérdés KÁRTYÁS szolgáltatásra vonatkozott, Te pedig leírtad a SZÁMLÁS konstrukciókat.


Üdv. : Egy nem-lepontozó "nyomorult"

2020. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akk sorry ezen tényleg átsiklottam :D Ettől függetlenül még mindig hasznosabb volt a válaszom, mint azé, aki Vodafone-t ajánlott. Így viszont tényleg azt válassza a kérdező, amelyiknél több ismerőse/családtagja van.
2020. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Na most aktiv szám kell vagy készülék is?!?!?

Itt a simkártyáról van szó!

Ill feltöltő kártyás szolgáltatás(készülék nélkül):

Vodafone

2020. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!