Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telot vegyek?

Milyen telot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék érintőképernyős telefont de nem tom milytet

Nem akkarok olyan nagyon jót de nem legyen azért sz@r

Samsungot vagy Lg akkkarok

Nokiát semmiké nem

Inkb. a külsöt nézem .

előre is kössz


2010. aug. 1. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
symbain egy s*ar ... Az Android-os SE-k mint az X10 meg a X10 mini verik az X6 -ot meg az N900-at is bár nem top mobilok föleg az X10 . Nekem mini-van és azért az az 1.6 os android elég elavult majd a 2.1 -el kiváncsi vagyok mennyit javul...
2010. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

OMG .. Te vagy az agyatlan ! Láttatok ti egyáltalán már ÉLŐBEN Vivaz prot, vagy X10-et? Nem hiszem. Jaajj de okosak vagytok mert megnéztétek a telefon teszteket a neten.. pff..

Nekem mind a 2 telefonom volt u.h ne magyarázd meg h a vivaz pro szar ha még nem is láttál élőbe. Gondolom azok okoskodnak itt akik még nem használtak ilyet. pff

2010. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen, láttam már élőben. De nem azt mondtam, hogy sz.r, csak ez a 3pl nem a legjobb [satio, vivaz, vivaz pro-az x10 az JÓ telefon].

Szerintem pár Nokia simán leveri őket.

2010. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt kb 500telefonom eddig,és bátran állíthatom,hogy a vivaz és társai hazsnállhatók,de semmi extrát ne várjunk!SaMSUNG OMNIA HD jobb!Vivaz kézreállóbb,szappanos.Nokia 5800 feelingjük van.HTC-k ben nemlehet csalódni!Én most a Nokia N8-00ámra várok.
2010. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tudom h az x10 jó, nekem is olyan van. Szerintem a SE-k jobbak, de ez egyéni vélemény. :)
2010. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nokia és HTC a király :)
2010. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál a pont,ja meg a RIM.
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem kell vitázni,érintőképernyő mindegyikben gyalázatos,nokia 5800-ám volt,arról iphone-ra váltottam...szerintem iphone,ennél jobbat úgy sem találsz...:D
2010. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!