Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GMS-es Huawei telefonokról...

A GMS-es Huawei telefonokról egy frissítéssel le tudják törölni a Google szolgáltatásait,(mint pl a p40 szériában ami van) vagy a GMS-es mobilokon (főként a p30 érdekel, mert vásárlása előtt állok) már örökre lesz Google?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne mert a p40et akarom megvenni de igy semmi ertelme ha nincs google rajta
2020. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

P30 - on lesz google, nem törölhetik le.

P40 - en alapbol nincs es elvileg nem is lesz

2020. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A már meglévő telefonokra, amiken van licensz, azokról nem törölhetik le. Az újakon, amiket már HMS-el adtak ki, azokon nagy valószínűséggel nem lesz GMS.


Egyébként én nem tudom hova tenni ezt a nagy felhajtást a téma körül. A felhasználók 90%-a úgy meg van ijedve ettől a GMS hiányától, mintha valami létfontosságú dolog, mondjuk a telefonhívás funkció hiányozna a készülékről, pedig csak arról van szó, hogy nincs Play Áruház és a Google appokat nem tudod feltenni rá hivatalosan.


Valójában böngészőből simán megy a Youtube, Google kereső, Drive, Gmail stb. A Play áruház helyett van App Galery, ahol a főbb appok megvannak, a többit meg le tudod tölteni egyéb forrásokból, meg apk.-t is tudsz telepíteni, de átlag felhasználó számára ugyanúgy minden app megvan.


Szerintem sokkal jobban túl van dramatizálva ez a téma, mint amekkora probléma valójában.

2020. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!