Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10+ vagy...

Samsung Galaxy S10+ vagy Huawei P30 Pro?

Figyelt kérdés
Ki melyiket választaná és miért?
2020. jún. 30. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S10+
Huawei P30 Pro
Egyéb
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a kamerája okán a P30 Pro-t választottam, most cseréltem P40 Pro-ra 2 hete, mert sajnos - tok nélkül - összetörtem az elejét- hátulját.

Imádtam, semmiben nem csalódtam.

Remek üzemidő, villámgyors töltés, elképesztő kamera, szép képernyő.


Ettől függetlenül a Samsung készüléke is biztosan remek, az s7 edge-is Samsung- párti voltam.

Nézegesd meg őket élőben, azt@n dönts!

2020. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamerában mindenképp a Huawei a jobb a többiben főleg egál, talán egy kicsit a Samsung jobb a legtöbb dologban de csak pár tized %-ban. Itt inkáb az a nagy kérdés, hogy elvagy-e a HMS-el a GMS helyett.
2020. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat a 2 elütésért: *-ig, aztán


2-es! Laikusként kérdezem. Megjelenésekor vettem a P30 Pro-t, azon GMS fut.

Lehetséges, hogyha ma veszi meg, már nem? Végülis ezek 1-1,5 évvel ezelőtt legyártott készülékek.

2020. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Ebben én sem vagyok annyira hozzáértő, talán, még engedik rajta a GMS-t de ez inkább majd a későbbi váltáskor lesz gond, hogy nem tudja átszinkronizálni sajnos az adatokat. Bár, vannak rá módok, hogy legyen GMS a mostani Huaweieken is, bár kétséges a viselkedésük. Eléggé sajnálo megyébként, mert a P40 pro engem is érdekelt volna, de emiatt a Trumpos sztori miatt maradtam inkább az S20 Ultránál.

2020. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

A googleapps hiány túl van lihegve, istenigazából a legtöbb felhasználónak nem sok gondot okoz.

Ha meg igen, vannak alternatív megoldások.


Itt többek írják, hogy fotóban jobb a Huawei, hát én ezt S10+ felhasználóként igazán csak esti-éjjeli fotózás esetén tartom jogosnak, illetve ha nagyobb optikai zoomra van szükség.


A videós képességek a Samsung esetén jobbak.


Egyéb szempontokból meg a két készülék tudása gyakorlatilag azonos. Ízlés kérdése.

2020. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem S10+ van, mert nagyon hozzászoktam a Samsung felületéhez, és ezt sehogy nem tudom elengedni, de nem bántam meg
2020. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!