Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éves Xiaomi Redmi Note 5-öm van. Sajnos betört az előlapi kamera kijelzővel együtt. Megnéztem, minimum 50 000 lenne megjavítattni. Viszont 70 000 a telefon ára, ezért nem annyira éri meg szerintem. Az lenne a kérdésem, milyen telefont érdemes venni? (Zsebpénzem van: 73000 Ft eddig, kiszámoltam: 2 év alatt bejön kb 219 000 Ft.) Eredetileg laptopot szerettem volna venni majd a továbbtanulásra, de borzasztó, hogy nem tudok normál képeket készíteni a telefonommal. Előre is köszi a válaszokat!!

(Telefon elvárások: ne legyen horrorár (max 200000 Ft, de minél olcsóbb annál jobb, jó legyen a kameraminoseg (hobbi fotós vagyok), es igy igazából ennyi)



2020. jún. 30. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Honor 20, honor 20 pro, huawei p30, OnePlus 7T Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Pocophone F2. Ennyi pénzért ezekben van felsőkategóriás processzor és jó kamera is. Samsungból ott lenne az A71, de a snapdragon 730 gyenge a fent felsorolt telefonokhoz képest
2020. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A xiaomik nagyon jol fenykepeznek foleg az araikhoz kepest. Szerintem boven maradj ennel a markanal. Tobb fele van es nagyon megerik az arukat
2020. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

SAMSUNG GALAXY S20 DUAL SIM 12 + 12 + 64 megapixeles hátoldali kamera, Maximális bővíthetőség 1 TB

Ha jó fotókat akarsz akkor ezt vedd meg ez majdnem két kiló a Telekomnál

2020. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem Telekomos vagyok, és nem vagyok hajlandó hitelre venni (meg ennyi) iPhonerol van vélemény?
2020. jún. 30. 19:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja meg Huaweit sem szeretnék ☺️☺️ rossz véleményem van azzal kapcsolatban
2020. jún. 30. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem jott be az iphone, szepen fenykepez viszont nem er annyit szamomra, amennyit kernek erte.
2020. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Xiaomi vonalon maradnék. Ha nem akarsz nagyon sokat költeni, hogy maradjon pénzed notebookra is, akkor akár 100 ezer Ft környékén ott van a Mi Note 10 Lite, vagy a Mi 9t. Jó képeket csinál, és a hardver is jó, bár nem a csúcs Snapdragon proci, de a bőven elegendő kategória.
2020. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Nekem is nagyon szimpatikusak a Xiaomik, csak az előlapi kamera nem olyan csúcsminőségű. Amúgy eltudjatok légyszi mondani, mi az a Snapdragon?
2020. jún. 30. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem pont hogy inkább nagyon jó tapasztalatom van a Huawei-vel! Az előző telefonom az volt (Ascend P7), és 4 évig tökéletesen működött, full elégedett voltam vele! Bár ha valami szuperolcsó sufni gsm-ből rendelted, akkor nem csodálom, hogy selejteset kaptál! És pont ezt akartam előtte mondani, hogy a Mobilarénás tesztfotók alapján márkától függetlenül szerintem a sima Huawei P30-nak van az egyik, ha nem a legjobb kamerája!

Én anno a Turbado-tól rendeltem a Huawei-met, és semmi probléma nem volt, szerintem a legjobb mobilos webshop! És a pénzedért a P30-as vagy Mate 20-as szériát ajánlom, a legjobbak azok közül, amiken még vannak Google-szolgáltatások!

Esetleg még a Xiaomik is brutálisak, a legjobb ár-érték arányt képviselik az ismert márkák közül, abból is a Xiaomi Poco F2 Pro a legdurvább!

2020. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Snapdragon: a legjobb technológiájú mobilprocesszor márkának, a Qualcomm-nak a szérianeve!
2020. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!