Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valahol kapni/rendelni...

Lehet valahol kapni/rendelni olyan átalakítót, ami IOS lightning csatlakozót alakít át jack csatlakozóvá? (female lightning to male jack) Létezik ilyen? Vagy direkt nem gyártanak?

Figyelt kérdés
Szeretném bedugni az iPhone fülhallgatómat (aminek lightning csatlakozója van) a laptopomba, stb., de sajnos csak jack-et lehet csatlakoztatni..

2020. jún. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

female lightning-female lightning van! az első generációs apple pencilhez adták hogy lehessen tölteni kábelről is

ha azt összerakod úgy, hogy a fülesre rárakod és ebbe bedugod a füles male lighning-male jack-edet akkor jó lesz! :D


de még kapni is lehet:

[link]

2020. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen típusú USB portok vannak rajta, de ez pl. talán működne:

[link]

2020. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Lehet megoldottad a problémám, nagyon hálás vagyok😍


Második válaszoló: Igen, erre már én is gondoltam, így rendeltem is egy ilyet, mert ilyet is lehet csatlakoztatni a laptophoz, csak sajnos így nem ad hangot, gondolom mert nem arra tervezték hogy fülest dugjunk be oda..😕

2020. júl. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!