Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vesztek új telefont a régi...

Ha vesztek új telefont a régi telefonból ki töröltök minden alkalmazást ? És utána kezditek el használni az újat ?

Figyelt kérdés
Vagy ha én pl rajta hagyok mindent a régi telón és az új telefonra rakok pl massangert akkor majd azt fogja majd érzékelni más akar be jelentkezni idegen telefonról ?
2020. júl. 1. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Átmásolok mindent az újra (phoneclone és hasonló cuccok)

Majd a regiből kilépek és gyári vissza.

2020. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az uj teló ( Huawei) bekapcsolás és SIM berakás után, felajánlotta hogy a régi telómrol mindent átmásol. ( iPhone 6 ) Csak a banki dolgaimnak a jelszavait kellett beírnom.
2020. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"massangert akkor majd azt fogja majd érzékelni más akar be jelentkezni idegen telefonról ?"


Én nem töröltem le semmit a régi telóról, amikor újat vettem. Ugyanúgy beléptem mind a 2-be a messengerbe és nem írta ki ezt: "más akar be jelentkezni idegen telefonról".

2020. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Samsung, smart switch appal át lehetett tenni mindent, de még az appok beállításai is átmentek. Kiváncsiságból megpróbáltam az AT&T-s android részét képező ilyen célra való AT&T applikációval is, az is megcsinálta.
2020. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A régi telómról én sem törlök le semmit, csak szimplán átküldöm bluetooth-on a fájlokat az új telómra! Alkalmazásból csak Messengert töltöttem le, másra nincs szükségem, viszont az meg központilag megy, nem telefonfüggő, szóval a régi telefonommal írt beszélgetések is automatikusan megjelennek az új telefonomon!
2020. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit nem töröltem le a rėgiröl,simán elraktam ,hogyha kell valamiėrt legyen pot telefon.
2020. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!