Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet átrakatni az...

Hogyan lehet átrakatni az egyik simkártyáról a mobilnetet egy másikra?

Figyelt kérdés
Van egy ami kártyám ami a tabletben van és van egy a telómban és az egyiken van net és átszeretném rakatni, hogy a telómon legyen mi kell ehhez? Mármint milyen adatok elég csak a 2 telefonszám?

2020. júl. 2. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

intranet jogosultság a szolgáltatónál, ad user, provisioning admin user hogy csak a legfontosabbakat említsem 😅


viccet félretéve, ilyet nem lehet, tedd be a tab sim kártyáját a telefon 2. sim slotjába, ha nincs, oszdd meg a tabról a netet, vagy tedd hordozható wifibe a simet ami a telefon közelében lesz

2020. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha véglegesre akarod akkor meg elő kell fizetni a telefon kártyáján netre, a másikat meg ha nem kell le kell mondani.

de mi ezt itt nem tudjuk neked megcsinálni... hívd fel a szolgáltató ügyfélszolgálatát!

2020. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom csak kíváncsi voltam hogy ez hogyan zajlik
2020. júl. 2. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, akkor az lenne a nagy biznisz, hogy az emberek egymástól lopják az adatforgalmi keretet. Előttem a kép, hogy a pár végzős diák bemegy az alsósokhoz és jóváírnak maguknak 100 GB adatkeretet a kicsik előfizetésének a terhére.
2020. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Cseréld ki a kettő SIM-et, vagy hordozható wifit használj, amit egy másik kolléga is javasolt.

2020. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!