Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonba tényleg nem lehet a...

Iphonba tényleg nem lehet a fekvő módot lockolni csak az állót ? A másik meg hogy a főképrenyőn miért nem lehet kihagyni helyet az ikonok közt ? Mindig automatikusan felcsuszik az alsó ha kiveszek egy ikont .

Figyelt kérdés

#iPhone #IOS #képernyő rendezés
2020. júl. 2. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"a rendszerben a főképernyő nem forgatható"

a Plus és a Max modellekben igen! meg a Mail és a többi alapvetően csak álló appnak is van fekvő módja. - csak megjegyeztem... amúgy nekem nem nyerte el a tetszésemet a fekvő mód ezekban az appokban, olyan túlzsúfolt. Ahogy mondod iPadon ok, de telefonon....

2020. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ki akarja a főképrnyőt forgatni. Én csak annyit szeretnék hogy lelehessen lockolni a fekvő képernyőt videó nézése közben.
2020. júl. 2. 18:08
 13/20 anonim ***** válasza:
De akkor ezt ne iOS hibaként tálald, mert ezért nem felelős.. Próbaképpen iPad-on zároltam a forgatást álló módra, és elindítottam egy app-ot, ami fekvő módos, és lám, az is maradt (mármit fekvő).. tehát az app felülírhatja ezeket a beállításokat.
2020. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kezdek rájönni, hogy azér' olyan kaki a droid, mert ilyeneknek fejlesztik mint ez a kérdező...
2020. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik app fordul át fekvőbe. pl Rtl moost az nem, ha rákkatintok arra 4 szög ge*ire akkor nem fektetve hozza be hanem állitva és igy bekell kapcsolnom a fekvő módót amit nem lehet lockolni mer ugyebár still nehéz lenne egy ilyen kis apróságot beletenni ezért visszafordul a ge*ibe ha nem pont úgy tartom a telót.Ami pedig az ikonokat illeti hadd döntsem már én el b+ hogy hova pakolom őket a fa*ér kell feljebb csúsznia automatikusan. De nem is fogok magyarázkodni apple buz*knak akiknek életükben csak alma telefonjuk volt.A hang némításokat inkább nem is hozom szóba.Egy ex android felhasználóként kicsit viccesek ezek az alap dolgok.Widgeteket is 2020 ban sikerül majd a kezdőképernyőre eszkábálni egy több éves funkciót :D.Majd 2030 ra lehet a felsorolt dolgokat is képesek lesznek átvenni az androidtól.
2020. júl. 4. 00:13
 16/20 anonim ***** válasza:
ne magyarázkodj... amikor valaki droidos az iPhone-t szidja olyan mint amikor egy matematikusnak próbálod levezetni a másodfokú egyenlet megoldóképletét....
2020. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam androidról váltottam és tényleg gyorsabb és smoothabb az ios,nem mondtam hogy nem jó az iphone sem az ios csak ilyen apróságokat(alapdolgokat nem értem miért nem lehet beletenni.)
2020. júl. 4. 00:32
 18/20 anonim ***** válasza:
mert nincs rá szükség!
2020. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

minek vetted meg ha nemis jártál utánna

vagy nem tudtad sehol se kiprobálni milyen

ja várjál , euronics, mediamarkt.telekom ...

mind kilehet probálni

idióta...

2020. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez egy másik rendszer, az Apple másként gondolja a használhatóságot, mint a Google az Androiddal, ezt el kell fogadni, és nem b..ni, mert még bunkónak fognak tartani, anyukád nem tanított jómodorra? Ejnye.


Jailbreak-eld (ha tudod), vagy add el, és használj olyat, ami nem bsz fel, ez csak egy használati tárgy, látod, attól, hogy iPhone-t vettél, nem lettél okosabb, szóval nem kell magad sz..tni.

2020. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!