Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell telefonon asztali...

Hogyan kell telefonon asztali módból visszaváltani mobil verzióra?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül rányomtam az asztali módra, és nem tudom visszaállítani. Régebben mindig ott volt felül a 'Vissza a mobil verzióra' ikon, és ha arra rámentem, könnyen visszajutottam a telefonos változatra. Most viszont már nem látom.


Köszönöm a segítséget!



2020. júl. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen telefonod van, de azt úgy kiszokta adni, amirők beszélsz, hogy vissza mobíl verzióra, amikor megnyitsz több oldalt a Google keresőben.

Nekem Samsung Galaxy A5-n úgy tudom állítgatni, ha kiadja a lap megjelenítést, ezt meg úgy érem el, hogy random keresek valamire, megnyitom és kis keretben kiadja az ikont fent, hogy hány lap van megnyitva.

Na azoknál az oldalaknál lehet nekem ezt állítgatni.

2020. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik böngésző? Chrome-ban pl a Beállítások fölött van.
2020. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
iPhone 6 s-em van :))
2020. júl. 3. 18:07
 4/4 A kérdező kommentje:
És nekem csak a Youtube-al van ilyen gond, a Google-el vagy más oldallal nincs probléma.
2020. júl. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!