Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam ki a Telenor tól egy Xiaomi Redmi Note 8 T telefont, és kétszer tapasztaltam velem hogy hivástninditottam és a képernyő elsötétül és nem reagál semmire a telefon közben a hívás megy közben. Mitől lehet, mit tehetek?
2020. júl. 3. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a bekapcsoló gombot nyomod akkor sem? Be van kapcsolva a "feloldás dupla kattintással" vagy valami hasonló nevű beállítás? Ha ezekkel sem működik nem tudom.
2020. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem takartad le a közelségérzékelőt a telefon tetején?
2020. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rakattál rá fóliát, lehet hogy részlegesen takarja a közelségérzékelőt, ami miatt a telefon bizonytalan abban, hogy van -e valami a készülékhez közel. Hívás közben normál esetben kikapcsolja a készülék a kijelzőt ha valami közel van a közelségérzékelőhöz (ami a telefon felső részén, a beszéd hangszóróhoz közel van) és ilyenkor figyelmen kívül hagyja az érintéseket és a kijelzőt is kikapcsolja, nehogy véletlenül hívás közben "elnyomkodd" véletlenül (pl lerakod, elindítasz egy appot, stb). Viszont ha részlegesen takarva van a közelségérzékelő, akkor ez az egyébként szükséges funkció bosszantó hibának tűnő tüneteket produkál, például deaktiválja a kijelzőt híváskor, ami miatt akkor sem reagál semmire, ha (a fólián kívül) nincs semmi a közelségérzékelő előtt.
2020. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!