Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xs miért nem tudom...

Kozodd kérdése:

Iphone xs miért nem tudom frissíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap frissített 13.5.1-re azt hittem egy idő után 14-et kidobja, de semmi opció

Javaslat?



#iPhone #XS #IOS14 #Feissítés
2020. júl. 4. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még az béta, ezért egy béta profilt kell telepítened előbb a telefonra.
2020. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az iOS 14 majd csak szeptemberben jelenik meg. addig még fog jönni egy 13.6 is...

A béte verziós 14-ez csak fejlesztői fiókkal töltheted le.

Valamikot most július elején indul a publikus bétateszt is aminek keretében majd egyszerá felhasználók is le tudják tölteni a 14-et, de még ez sem indult el.

[link]

oldalon láthatod összefoglalva a magyar cikkeket. Ha elérhető a public béta itt fent lesz és leírás is lesz a telepítéshez.

2020. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tudsz letölteni béta profilt, ha a fejlesztői bétát mindenképp ki akarod próbálni, de csak játszani, próbálgatni érdemes egyelőre (ha fejleszteni kellene, akkor biztosan lenne fiókod is hozzá), mert az airdrop se nagyon működik rajta, és az akku üzemidő is nagyon rossz még.

2020. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!