Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha bele esett a...

Mit tegyek ha bele esett a telefonom a wcbe ?

Figyelt kérdés

Amikor vettem le a nadrágot és a far zsebembe volt a telefon és úgy esett bele pár pillanatra a telefon a wcbe. Egyből amikor ki vettem megtöröltem utána működött is minden rajta de pár perccel később már se kép se hang nem volt. Ki vettem belőle mindent (kivéve az aksit mert üveg a hátlapja és azt nem lehet le szedni) és hajszárítóztam és utána minden működött rajta megint de pár perccel később már nem érintkezett bármit nyomtam rajta nem csinált semmit

Ha kifog száradni a maradék víz belőle utána fog rendesen érintkezni ?


2020. júl. 4. 09:27
 1/3 érdeklődő35 válasza:
22%

Ha nem száradt ki teljesen és úgy kapcsolódó be, kevés az esélye, hogy rendbe jöjjön...

rakd tálba, és önts köré rizst. Az enyémek anno segített

2020. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

valszeg akkor sem. korrodálódnak ilyenkor a finom kis érintkezők.

Azonnal szervizbe kellene vinni akil kimossák és kiszárítják. Hajszárítóval nem tudod mindenhonnan kiszárítani a vizet.

De ha megmondod a szervizben hogy wc-be esett akkor nem is fognak vele foglalkozni hanem dobják a veszélyes hulladék gyűjtőbe... én sem nyúlnék hozz...

2020. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szervizbe vidd, szedjék szét és szárítsák ki.

A rizs hülyeség, csak az időd vesztegeted vele.

Minél később viszed szervizbe, annál kevesebb az esélye, hogy rendbejön.

2020. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!