Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone telefonról le lehet...

Az iPhone telefonról le lehet törölni egy alkalmazást teljesen? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Akinek valaha volt iPhone eszköze, annak ismerős, hogy ha egy alkalmazást letöröl, majd újra vissza szeretné tölteni, akkor az AppStore-ban a “letöltés” gomb helyett, egy felhőcskére lefelé mutató nyillal gombra nyom rá.

Na én azt szeretném hogy teljesen elfelejtse a telefonom az alkalmazást, és azt is hogy valaha használtam, illetve minden adatot töröljek. Erre van mód? Ha igen, hogyan?

Nagyon hálás vagyok előre is a jó válaszokra!!

(privátban elmagyarázom az egészet, részletesebben)



2020. júl. 4. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet. Amit megvásároltál az a tied. Az a te AppleID-hez tartozik. Ha 10 év múlva egy másik iPhoneonon bejelentkezel ugyanazzal az AppleID-vel akkor is felhős nyilacska lesz. Mert azt az alkalmazást megvásároltad (ha ingyen volt akkor is). Egy zacskó rizst sem tudsz visszavinni a boltba és visszatenni a polvra miután kibontottad és megfőzted a felét :D


Akkor tudod eltűntetni ha egy másik AppleID-t csinálsz. De akkor az összes korábban használt és számodra szükséges alkalmazást újra le kell tölteni, meg kell vásárolni.

Azt nem tudom most így hirtelen, hogy a korábbi AppleID-t lehet-e törölni...


A telefonról természetesen lehet törölni az alkalmazást nyom nélkül.

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely -› Alkalmazás kiválaszt és ott láthatod az opciókat. )Alul a piros Törlés gomb kell neked)

2020. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!