Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wish-ről rendelt már valaki...

Wish-ről rendelt már valaki telefont? Mik tapasztalatok? Érdemes belefektetni a pénzt?

Figyelt kérdés
Azt néztem, hogy igen csak jó áron vannak, egész komolynak látszó telefonok. Van-e rá magyar nyelvű menü? Mennyi idő alatt jön meg? Egyáltalán egyben ideér?
2020. júl. 4. 19:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Én egy 64g-s gamer telefont rendeltem. Nos a 64g helyett, jó ha volt rajta 2g. Szinte semmit nem vitt normálisan. Majdnem 1 hónappal később szállították ki a tervezett időpontnál. Tény, hogy egyben megérkezett, de használhatatlan volt. Én nem ajánlom. Sok dolgot rendeltem már onnan ami jó kis termék volt, de szerintem telefont nem éri meg.
2020. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én ugyan csak ruhákat rendeltem, de minőségben köze nem volt a beígérthez és fotókhoz. SOha nem rendelek onnan semmit, főleg nem műszaki cikket. Gagyi szemét cuccok vannak ott.
2020. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideér, de az árára rájön a 27% áfa + vámkezelési díj. Így mindjárt nem éri meg. Magyar menü általában van, de nem mindig, mert a szoftver maga azonos világszerte. Viszont az európai és a kínai 4G frekvenciák eltérők. Ha csak a kínait ismeri, akkor itthon csak a városokban működik, mert ott van olyan frekvencián amit tudnak. Amint kilépsz a városból, visszavált 3G-re, mert az ott használt 4G frekvenciát nem ismeri a kínai telefon - azaz ritkán előfordulhat, de jellemzően nem. Kivéve a Digi Mobilt, nekik ahol van lefedettség, ott mindenhol jó lesz, mert ők országosan olyan frekvenciát használnak amit tudnak ezek a telefonok.
2020. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ceruza elemet nem rendelnék onnan, nem hogy telefont.
2020. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Wish pont arról híres, hogy átverik a vásárlókat, épp ezért SEMMIT SE szabad onnan rendelni.


Csak egy példa: [link]

2020. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ausztrál Youtuber, aki Wishról és más helyekről vásárol papíron jó mobilokat, és teszteli is őket, de a valóságban ezek a mobilok nagyon gagyik, egy 26ezres mobil képességitől is messze vannak:

https://www.youtube.com/channel/UCXL7BeoLvnObB0riYv5qwSg/vid..

2020. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha onnan rendelsz, akkor meg is érdemled :)
2020. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Azt kapod, amit rendeltél: "komolynak látszó" telefont. Legalábbis messziről komolynak látszik...

A gyakorlatban viszont a közelében sincs annak a készüléknek, amelyre külsőleg hasonlít - valójában a hardvere a 10 évvel ezelőtti középkategóriában is gyengének számítana. Ma viszont egyszerűen használhatatlan (talán telefonálni lehet vele).

Magyar nyelvű menü zsákbamacska. Vagy van, vagy választhatsz a kínai és az angol között (általában valamilyen rossz fordítású magyarosch nyelvet ismer; legalábbis a szövegek egy részét így írja ki, a többi az előbb említett két nyelv valamelyikén jelenik meg). És mielőtt megkérdeznéd: nem, nem lehet utólag magyarítani. A gyártó egy ilyen gyerekjátékhoz nem fog semmiféle támogatást adni; független developerek pedig nem állnak neki a reverse engineeringnek (hiszen dokumentáció végképp nem létezik ezekhez az ipari hulladékokhoz) és annak a lehetetlen feladatnak, hogy normális rendszert forkoljanak egy erre a célra tökéletesen alkalmatlan hardverre.

2020. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!