Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy nincs...

Mit jelent az, hogy nincs benne a google szolgáltatásai?

Figyelt kérdés

Huawei Y6p.

Amikor olvastam a leírásokat, akkor sehol nem volt feltűntetve, hogy mi a helyzet a Google-lel.


Később(miután megrendeltem), néztem videót róla, ahol mondták.


Mit jelent ez? Miket nem fogok tudni használni?


2020. júl. 5. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy gyárilag nincsenek rátelepítve az alap Google cuccok, pl. yt, gmail. De ha jól tudom, akkor ezeket rá tudod telepíteni te saját kezűleg, amennyiben szükséges.

Javítsatok ki, ha tévedek. :)

2020. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rajta Play-áruház, sem YouTube, Chrome, sorolhatnám.

Ha akarod és hiányzik, akkor ráteszed.

Garancia nincs, hogy hibátlanul fog működni.

[link]

(ne tévesszen meg, hogy egy Mate 30 Pro van a leírásban, minden telefonnál ugyanez a procedúra.)

2020. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

@1


Jól mondja, de a Google megmondta, hogy ő ezt nem tanácsolja, hogy nem eredeti appot telepíti az áruházból, mert azok mahinálva is lehetnek, nem mind de van rá esély, így én arra az appra mert Goole áruház sincs, én a banki ügyeket se rendezném rajt. Max, ha a bank oldalán van link, hogy onnan, de egy noname oldalról nem.

2020. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Persze hogy nem, amerikai cég lévén nem mutathatja az együttműködés legapróbb jelét sem, szerinted? :DD

Vannak biztonságos külső források is (APKpure, Huawei AppGallery...)

2020. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Nincs gmail, youtube, googledrive, tértkép, stb minden amit a google "üzemeltet" Elvileg rákókányolható ez az, de nincs garancia h múködni fog, es nem lopják el az adataid. Pl én egy yt advencbe tuti nem jelentkeznék be
2020. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!