Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szelfi botot mikrofonnak...

Szelfi botot mikrofonnak hiszi. Némák a videók. Megoldás?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogy a jack-es szelfibotomat ne higgye mikrofonnak a telefonom? Azért választottam a jackes megoldást, mert egyszerűbb, mint a bluetoothal vacakolni, nem kell kapcsolódással bíbelődni, nem fogyaszt energiát, nem merül le a távirányító. De így nem jó, hogy amikor véletlenül bedugva felejtem, akkor hang nélkül maradnak a videóim 😕


Xiaomi Mi 9T a telefon. Nem találtam erre szoftveres beállítás a fotós appokban. Sem gyáriban, sem utólag telepítettben.


2020. júl. 5. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem felejted bedugva.
2020. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoftveres megoldás közül az is jó, ha teljesen kiiktatom a külső mikrofon használatát, hiszen nagyon jó zajszűrős mikrofon van beépítve. Ilyenre van lehetőség? Akár rootolva? (BT-n viszont kellene a külső mikrofon, mert autóban az a jobb.)
2020. júl. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!