Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan érdemes használt...

Sissi királyné kérdése:

Honnan érdemes használt telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan helyet keresnék, ahol vissza is küldhetem az árut, és esetleg nektek is vannak jó tapasztalaitok róla. Előre is köszi a választ!

2020. júl. 5. 22:56
 1/7 anonim válasza:
62%

Nem igazán éri meg használt telefont rendelni szerintem..

De facebookon van egy csomó használt telefonos csoport, ahol ha találsz egy szimpatikus vevőt megtudtok beszélni bármit, de én azt mondom hogy max személyesen vegyél használtat, vagy gyűjts még hozzá, és vedd meg az újat.

2020. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Itt nagyon sok elektronikus eszköz van nagyon olcsón. Nekem még nem volt rossz tapasztalatom. Tökéletes állapotban mindig minden megjött innen. Nézz rá!

azolcsosag.hu

2020. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valójában környezetvédelmi szempontból szeretnék használtat, és nem az ár miatt. Bár igen, lehet hogy jobban megéri újon gondolkozni. Ez a Facebookos dolog pedig jó ötlet. Köszi!
2020. júl. 5. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hardveraprón, Vaterán. Oka: van pontozás, megbízható eladótól nagyon-nagyon ritka olyat kapni, ami nem okés az áráért. Jófogás meg face csak könnyen elérhető közelségben, személyes tesztelési lehetőséggel jó, feltéve, hogy betanultad a telótesztelést X online útmutatóból. :)
2020. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha a környezetvédelmi szempontokat nézzük, használt eszköz vásárlásával nem igazán mented meg a Földet. Ugyanis nem megrendelés után készítenek neked újat, hanem az a készülék már le van gyártva. Ha nem veszed meg, sem te, sem pedig más, akkor abból is elektronikai hulladék lesz ugyanúgy, mint az újra nem értékesített veteránokból.

Emberek tíz- vagy százmillióinak kellene használt telefonokat venni ahhoz, hogy a kereslet annyival csökkenjen, hogy jóval kevesebb újat állítsanak elő. De a legtöbben nem akarnak elavult, lassú, csökkent képességű eszközért pénzt adni, ha vehetnek újat is.

Más dolog, hogy mennyien veszítenék el a munkájukat, ha a gyártás jelentősen csökkenne.

2020. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a harmadik válaszadó válaszát is! Hasznos lesz :)


Az utolsót pedig bár megértem... Nem leszek nagy szuperhős, csak mert én egyedül nem veszek újat (bár lehet, hogy az lesz...), viszont inkább mondják azt nekem, hogy nincs értelme, mint hogy bort igyak és vizet prédikáljak. Könnyen egyetértenék, de ha már egyszer élek és szívügyem (mert mindenkinek más az), akkor legalább egy kicsit próbálok tenni.

2020. júl. 10. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekük nagyon túlgyártani, csökkenő kereslethez kevesebbet is kell gyártaniuk. Tényleg nincs különbség, még csak pár éve kezdődött a rinya, hogy lassul a mobilpiac.
2020. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!