Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék vásárolni, egy...

Szeretnék vásárolni, egy samsung galaxy a51-et az alzától, de a felbontott termék jóval olcsóbb mint alapáron. Mennyi rizikófaktort horodoz ez magában?

Figyelt kérdés
A webshopban azt írták hogy vagy vevő küldte vissza, vagy termékfotókhoz bontották fel,de teljes tájékoztatást nem adnak az élőéletéről. Egyértelműen attól félek jobban ha visszaküldte valaki. Esetleg tapasztalatok erről valakinek?

#Samsung #Alza #Samsung Galaxy A51 #Felbontott termék
2020. júl. 6. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Megéri a felbontottat venni
Inkább az eredeti
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Jó értelmetlen a kérdésed, de azért válaszolok: 3-as rizikófaktort hordoz magában.


Elárulok egy sokkoló részletet: a felbontott termék azt jelenti, hogy valaki megvette kibontotta aztán elállt a vásárlástól. A kereskedő a telefont megnézte, hogy nincs-e rajta sérülés majd újra továbbadja GARANCIÁVAL. Szerinted az, hogy valaki előtted pár napig a kezében tartotta rizikót hordoz magában? Ha nem tetszik, sérülést találsz rajta kibontáskor akkor te is visszaküldheted mint bármi mást.

2020. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Vettem mar ilyen es hasonlo termeket. A garancia ugyanugy vonatkozott ra.

Szerintem nem kell hezitalni, ha megbizhato helyrol van, garancia is van, nem lehet gond. ha igen, visszakuldod garanciaba, de ott a fogyasztovedelem is ha akadekoskodnak.

2020. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A vevő visszaküldte, meggondolta magát. Mivel 14 napos elállás van, így vissza kellett venniük.

Ott a lehetőség neked is, ha valami gond van vele, hogy visszaküld.

Itt is volt napokban olyan kérdés, hogy telefon dobozát kibontotta valaki és akkor látta, hogy más színt küldtek, mint, amit rendelt.

2020. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En mar szivtam meg ilyen termekkel mashol.. megjott a telefon csili vili de mar bekapcsolaskor folyton valami kodot kert..

Felhibtam a marka ugyfelszolgalatat, ahol elmindtak h ez a kod rajta maradt az elozo emberketol es nem lehet csak ugy kinyitni. Uh ment vissza a boltba.. Ok, volt vesztesegem, csak macera vele

2020. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*ok, nem volt vesztesegem
2020. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is vittem már vissza készüléket, amit utána másnak adtak el.

Nincs abban semmi. Te is visszaküldheted 14 napig ha online rendeled, lényegtelen hogy nem új.

2020. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%
Kitől akarsz vásárolni? Attól a Zöld kakimanótól?
2020. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy valakinek nem működött jól, kapott újat, te pedig szívhatsz a gagyival. Visszaküldöd hogy nem jó, ott parkol hetekig, míg "nem találnak hibát", aztán visszakapod ugyanúgy, stb.
2020. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!