Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A netflixbe belépve -1001es...

MatePro kérdése:

A netflixbe belépve -1001es hibakódot jelez, lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam újratelepíteni, újraindítani a telefont és másik internetre kapcsolódni, de mindezt eredménytelenül. Valaki tapasztalt már ilyet? A válaszokat előre is köszönöm.

2020. júl. 6. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmm. Ezeken kívül nem tudom mit lehet még megpróbálni, nekem egyszer az volt hogy annyira nem volt hely a gépen hogy kiadott valami hibakódot...Én is mindent próbáltam, nem értettem, mi baj lehet. Végül valami fórumon találtam egy erre vonatkozó utalást, csináltam egy pár giga szabad helyet és voilá, ment is. Ezt tudom még elképzelni, ha nem működik akkor írj a support-nak szerintem.
2020. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert van még nagyjából 30 giga szabad tárhely, de azért köszönöm a tippet
2020. júl. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!