Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10e vagy...

Samsung Galaxy S10e vagy Google Pixel 4?

Figyelt kérdés

A közeljövőben (elkövetkező 2-3 hónap) szeretnék új telefont venni, és egyelőre ezt a kettőt néztem ki. A szempontok amiket figyelembe veszek a telefon vásárlásnál: kompakt(abb), kamera, "kézre állóság", illetve teljesítmény. Ide sorolnám még a Jack csatit is, de az már nem érdekel, 600 forint egy átalakító úgyhogy...:D

Az S10e egy fokkal jobban tetszik, viszont a Pixelben Snapdragon 855 van...

Na de: ezen a 2-n kívül van még olyan telefon, ami hasonló paraméterekkel rendelkezik? Keret nincs, de jó lenne 200e alatt maradni. Iphone, Huawei & Sony kizárva. (Volt mind, elég is volt belőlük).



2020. júl. 6. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül pixel 4
2020. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha kompakt telót keresel: Samsung A41
2020. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A Pixelt nem ajánlom,ha Magyarországra rendeled vagyis nagyon jó telefon, de Magyarországon csak noname helyeken dobják Neked, még nincs HIVATALOS szervízük, ezért kockázatos.
2020. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen srácok! Még várok véleményeket, javaslatokat, de akkor egyelőre inkább S10e. Akkor ezek szerint ezért nem örvend nagy népszerűségnek a Pixel 4.
2020. júl. 6. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alzáról lehet bátran rendelni, mert kiküldik az ottani szervizhez mint a legtöbb telefont.(sokkal színvonalasabbak mint a hazai barkácsolószervizek)

Amúgy én biztosan a Pixel 4-t venném mert tovább kap frissítést, sokkal letisztultabb szoftveresen.

Bár igazából nagyon hasonló telefon és nem nyúlsz mellé az S10E-vel sem.(kamera,teljesítmény,kijelző szintjén nem sok különbség van)

2020. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A Pixel 4 nagyon jó telefon és megéri megvenni. Érdemes viszont megvárni a Pixel 4a-t, mert állítólag az is nagyon jó lesz, viszont jóval olcsóbb lesz.
2020. júl. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom hol laksz, de pl Bécsben lehet kapni hivatalosan is Pixel telefonokat. Én ott vettem, garancia is van rá. ;)
2020. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Turbado-ról is nyugodtan rendelhetsz Google Pixel 4-et, ott már 190 ezer Ft környékén van, és az egy nagyon megbízható áruház.
2020. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!