Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a51-en jól...

Samsung galaxy a51-en jól lehet bekapcsolni azt a funkciót, amivel az alkalmazás ikon mellett mutatja hogy mennyi értesítésem van az adott app-ban?

Figyelt kérdés
YouTube-on azt láttam, hogy az alkalmazások menüpontnál a speciális beállításokban az értesítések hozzáférésénél kell engedélyezni a Samsung launcher-t (asszem ez a neve), de nem találom ezt. Ilyenkor mit kéne, próbáltam sok bekapcsolni, de semmi. Valaki járt már hasonlóan? Ha igen hogyan oldódott meg?

2020. júl. 7. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

beallitasok --> ertesitesek --> fentrol a 3. opcio


btw. a samsung launcher eleve az

amit hasznalsz

2020. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az be van kapcsolva és számra van rakva. A Samsung launcher-eset azért próbáltam, mert kiadta neten hogy ez is lehet a baj, hogy ott nincs bekapcsolva.
2020. júl. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!