Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-esen, ha 3x megnyomom...

Róóz Peter kérdése:

IPhone 7-esen, ha 3x megnyomom a főgombot (már feloldva), akkor milyen fényképezési lehetőség nyílik meg?

Figyelt kérdés
5-ben is volt ilyen, de a fotó nem jelenik meg az "összes fotó" közt, nem lehet menteni és egyáltalán sehova sem tenni ... vagy nem tudom hogy kell? Amit tegnap fotóztam az ott van, ha megint megnyomom 3x, de csak ennyi. Van aki tudja, hogy mire jó ez?

2020. júl. 8. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

az a nagyító!

Arra jó, hogy ha rosszul látsz akkor fel tudod nagyítani vele a dolgokat, például én a termékek csomagolásán lévő nagyon apró szöveget szoktam vele elolvasni.

néznek is a boltban néha, hogy mit csinálok :DDDDD

Ha "fotózo" vele akkor csak kimerevíti a képet, hogy ne ugráljon

Illetve vanna benne szűrők, lehet novelni a kontrasztot, stb.


Beállítások -› Kisegítő lehetőségek -› Kisegítő lehetőségek bill. parancsa.

Itt tudod állítani hogy ha 3x megnyomod a főgombot mi történjen (én az invertálásra használom, de lehet egyszerre több lehetőséget is megadni, akkor menüt dob fel)

2020. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!