Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2020 jó lesz, ha...

IPhone SE 2020 jó lesz, ha elsődlegesen fotózni szeretnék?

Figyelt kérdés

Jelenleg Samsung Galaxy S7-em van, még sose volt iPhone-om, de a következő telefonválasztásnál elsődleges szempont lenne a jó kamera (selfiekhez, portrékhoz, benti-kinti képekhez, tájképekhez...). Azt tudom, hogy az iPhone-oknak meglehetősen jó a kamerája, de 180 000 Ft feletett nem szívesen költenék telefonra. Mit ajánlotok, aminek jobb a kamerája az SE-nél, de árban nem több?

A Huawei Mate 20 pro is remek fotózáshoz, és egy picivel haladja meg fentebb említett pénzkeretet, megérné ezt?



2020. júl. 9. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
De mondjuk a Huawei P30 nem haladja meg a 180-at.
2020. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha iphone akkor már és fotózás, akkor inkább 11 / 11 pro. Az SE-ben ugyanaz a kamera van, mint a 8-ban ami már nem egy mai csúcsgép. Persze jobb a képfeldolgozó algoritmus, mint a 8-ban volt de az sem tesz csodát vele. Persze, ha csak arra kell hogy unalmadban kidobj néha egy képet instára, akkor arra persze az is bőven megteszi. Ha kamera a lényeg és nem akarsz egy vagyont költeni iphone-ra én Huawei p30 prot választanám. Garantáltan jobb mint az SE.
2020. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nm rossz nem rossz....

DE!

az iPhone 8 kamerája van benne!

Amit annál többet tud (portré megilágítások például) azt szoftveresen tudja!

az egy 2017-es hardver - ezt is számold bele a döntésbe.

2020. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom eddig miért siklottam el a p30 felett, pedig árban tökre megéri! Köszi mindenkinek a választ!
2020. júl. 9. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100-120 ezerért már vannak fényképezőgépek. Én pár hónapja vettem meg a Canon EOS 2000D-met és imádom. Ég és föld a 2 közti különbség.
2020. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy manapság vannak hasonló-kevesebb áron fényképezőgépek. De én a fényképezőgépemet nem viszem mindenhova, ellenben ha megihletődöm, csak előkapom a telefonomat és lekattintom. Plusz, ha már telefont is akarok cserélni, miért ne 2in1.
2020. júl. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!