Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan app androidra ami...

Van olyan app androidra ami jelez, ha bizonyos zajt "hall"? (konkrétan telefoncsörgést)

Figyelt kérdés

Androidra keresek olyan appot, ami tud értesítést küldeni mondjuk az órámra(?), ha a telefon bizonyos zajokat érzékel.


Konkrétan egy vezetékes telefont szeretnék "figyeltetni" vele.


Munkában többen is egy vezetékesen keresnek engem, én viszont mostanában szeretnék felvenni egy fejhallgatót mert a szomszédban felújítás van, nem tudok rendesen dolgozni úgy, hogy egész nap vésés-ütvefúrás-flexelés hangjait hallgatom. Viszont fontos hogy érzékeljem ha csörög a telefon.

Minden mást érzékelek mert a számítógépen vagy a saját telefonomon fut keresztül, de emiatt az egy szem régi telefon miatt nem igazán merek zenét hallgatni, így pedig megbolondulok lassan. :(((


Láttam hogy az iphone-ban lesz ehhez hasonló app.

Van már ilyesmi androidra? Vagy esetleg egyéb megoldás a helyzetemre?


2020. júl. 14. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!