Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyi pénzért már nem is...

Ennyi pénzért már nem is kapok jó telót?

Figyelt kérdés

Körbenéztem kicsit a napokban neten, és hát alsó közép kategóriás telefon is 50ezer körül mozog, inkább felette. Kicsit sokkalom ezt, de valszeg ez csak az én véleményem. Szükséghelyzet állt elő és vennem kell egyet, de nem örülök, h most 50-60ezret kell kiadnom.

30-40 körül nem is kapni már egy okostelot, ami nem a legalapabb. :/ Jól gondolom hogy ennyiért nem találok sehol?


2020. júl. 14. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nézz körül a régi Xyaomi termékek között. Nem rossz készülékek. Bár 30000 forintért ne várj csodákat tőlük.

2020. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Xiaomik körül keresgélnék. Azok között elég "jókat" kapsz ennyi pénzért. Persze, nem jók, de a többi márkához képest a legjobbak szerintem az árban és teljesítményben. Eseleg egy Huawei Y7-est tudnék még javasolni, ha a Xiaomi közül egyik se.
2020. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát 30-40 körül ugye már van a Xiaomi Redmi 7A és a 8A esetleg. Igazából ár-érték arányban jó telók, de ugye 2 GB RAM, meg minden... Szóval nagyban függ attól, hogy mire szeretnéd használni, mert ugye a 2 GB RAM elég csekély... szóval nem biztos, hogy hosszútávra annyira megéri. De pl. 55 körül ott a Xiaomi Redmi Note 8T, szóval ha még is kiadnál rá annyit, akkor egyértelműen az lenne a jó választás.
2020. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha már nincs gubád jóra, akkor minek vennél fosit, hogy naponta dühítsd magad, minek vettem meg???

Veszel egy egyszerű-olcsó telót ( 5-10e közt ), ami kommunikációra jó s ha lesz pénzed megfelelőre, akkor veszel egyet.

Persze, kérhetsz kölcsön családból-ismerőstől, vehetsz fel hitelt banktól, ha ennyire be vagy sózva;)

2020. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4es, van rá pénzem, csak sajnálom rá. Mint írtam, szükséghelyzet állt elő, így vennem KELL egy telefont. Ezért is sajnálok ennyit kiadni. De végülis, megveszek most egy jobbat, aztán évekig nem kell erre költenem.

2020. júl. 14. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:

5


Igazából kinek, mi a jó teló egy dolog, mire kell egy teló, az a másik dolog...mire használná az a meghatározó, de divatból, meg mert mert nyomkodni kell...marhaság drágát venni..vélem.

Sok sikert.

2020. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Manapság tényleg jó telefont 50000ft kezdödnek ,vannak ez alatt is de többet dühöngenél ,mint kéne.

4 éve 30-40 ezer Ft vetünk jó telefont nekem ,idén jó telefon ami mellett letetem a voksom,210euros telefon kb 70000ft körül volt.

2020. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

7


Komolyan, mi a fakarikának annyiért teló???

Akinek munkájához szükséges ( rendszergazda...stb), tök érthető, de gyerekeskedni vele, mert gyakorlatilag az emberek 90%-a csak játszik ahelyett, hogy az agyát használná megoldáshoz.

Az emberi kapcsolatokat meg leamortizálja, lesz helyette mű...


Vannak hasznos dolgok telóban, nem vitatom bár nem sok, de gyakorlatilag a 2 napos üzemidő, nagyon jóindulattal is csak vicc, ennyi pénzért.


Azért nevetek az egész hisztérián-hisztériásokon, mert egy félokos telóval is mindent megoldok máig úgy, hogy nem cipelek netet se...szóban, sms-ben, fotó-video-val szükség esetén minden megoldható...


Ha lessük itt a mobilos problémákat, sírni lehetne, de komolyan bár én inkább nevetek:)))


Nem bántás e sorok csak a kérdés megindoklása.

2020. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet hogy Te nem értesz a telefonokhoz, nem ismered az értéküket, és hogy így sokallod az 50-60 ezres árat, sajnálsz érte annyit kiadni, de abszolút nem sok érte, a középkategória alján ez teljesen korrekt ár! Nem szabad noname márkát venni, mert az könnyen szívás lehet, az ismert márkák közül pedig a Xiaomi ár-érték arányban a legjobb, ugyanannyi pénzért (vagy kevesebbért) ő adja a legtöbbet, amit kaphatsz egy telefonban, miközben a minőség is ugyanolyan jó, mint egy Apple, Samsung, vagy Huawei esetében! 60 ezerig pedig a Xiaomi Redmi Note 8T a legjobb, 3-4 évre gond nélkül lehet tervezni vele, a hardvere pedig minden alapvető dologhoz (vagy kicsivel többhöz is) kellően erős, semmi gondod nem lesz vele! Ha csak max. 40 ezer Ft a plafon, akkor hardveresen a Xiaomi Redmi S2 és a Sony Xperia X a legjobbak, viszont az akksijuk sajnos harmatgyenge. Vagy hasonlóan normális hardverrel és erős akksival Xiaomi Redmi 7A vagy 8A, azokban viszont csak 2 GB ram van, nem tudom hogy ez Neked mihez lenne elég? Esetleg köztes árban 50 ezerig a butító "A" nélkül simán Xiaomi Redmi 7 vagy 8 - ezek a legjobbak! Persze ilyen olcsón még egy Xiaomi-tól se várj csodát, de azért elég korrekt kis telefonok!
2020. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!