Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megismétlődött beszélgetés a...

Megismétlődött beszélgetés a telefonban - mi történhetett?

Figyelt kérdés

Nemrég Erdélyben voltam, amúgy Magyarországon élek. (Nem tudom, hogy ez roaming vagy egyéb szempontból lényeges-e)


Felhívtam egy ismerősömet, akinek nem volt még lementve a számom, ezért megmondtam hogy ki is vagyok. Megörült nekem, valahogy így: "Szervusz, XY, te vagy az? Néztem is, hogy ki hív engem magyar számról..."


Beszélgettünk egy kicsit, és egyszer megszólal: "Szervusz, XY, te vagy az?..."


Egy pillanatra néztem, hogy most mi van, emlékezetkiesése volt? Aztán rájöttem, hogy ugyanaz ismétlődött meg, amit a beszélgetés elején mondott.


Amikor "visszatért" a hangja, akkor mondta hogy neki ezalatt megszakadt a kapcsolat.


Kicsit később megint megismétlődött ez, egy másik mondata ismétlődött meg.


Mi lehetett?


2020. júl. 14. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Sz@r volt a vonal, visszhang
2020. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszhangos a vonal valamiért .ilyen nekem is volt már miota elköltöztem Magyarországrol és anyukám felhívott mobilon.
2020. júl. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Digitális késleltetés, főleg (vagy csak) távolsági kapcsolatnál, kérdezték már mások is.

Azaz nem egyedi eset.

2020. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!