Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milýen az a telefonnak, ha...

Milýen az a telefonnak, ha mindig a töltőre van kötve, és úgy használja az ember?

Figyelt kérdés

Előbb elromlik az akis, vagy később, netán ugyanolyan, mint ha csak szükség esetén tölteném?

Mert én úgy szeretném használni, hogy mindig töltőn van (hisz a nagyonhosszú kábellel ez megoldható:)



2020. júl. 15. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akku tönkre fog menni pár hónap alatt.
2020. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Laptopakkut is így lehet kinyírni.

Nem véletlenül találták ki, hogy a jobbaknál be lehet állítani részleges töltést is, ha valaki állandóan hálózatról járatja.

Telefonnál ilyen opció nincs.

100 %-nál a töltés leáll ugyan, de kicsit esik és ismét rátölt.

De honnan jött az ötlet, miért kell ilyen értelmetlen dolgokat kitalálni? Megpróbáltam finoman fogalmazni.

2020. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%

Én is így használtam a régi telom.. Hogy néha töltőn volt és nyomtam közben.

Szépen lassan 2 év alatt kinyirtam az Akksijat..mar fél napot sem bír ki.. Sőt ha mobilnetezek 3-4 órát bír csak ki. Szóval én nem ajánlom.

2020. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetoen ebben az esetben a ho az ami roviditi az akksi elettartamat.


Amikor a telot hasznalod termeszetesen melegszik. Kozben meg az akksit is toltod akkor a ketto osszeadodva extrem hoterheles az akksinak.


Mondjuk ha az akksi teljesen fel van toltve, akkor a toltes (szinte) kikapcsol. Tehat akkor mar extrem ho nem szabadna hogy termelodjon.


De en is azt javaslom hogy vagy toltod vagy hasznalod.


Nyilvan ha csak megnezel valamit egy egy telefont elintezel toltes kozben az azert nem a vilagvege.

2021. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!