Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges valahogy az offline...

Lehetséges valahogy az offline állapotban lévő mobiltelefont megtalálni?

Figyelt kérdés
Elhagytam a mobiltelefonomat, be van kapcsolva, de nincs felcsatlakozva a mobilnetre.

2020. júl. 15. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívni próbáltad? Valaki megtalálhatta már, de a pin-kód nélkül lehet, hogy nem tudja megkeresni, hogy kié.
2020. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Ha nem tudod felhívni, akkor csak a rendőrség segíthet (ha akar).

Menj be a rendőrségre, a telefonod papírjaival együtt, és ők segítenek letiltani a készüléket az imei szám alapján, és a szolgáltató pedig segíthet megtudni a megközelítő tartózkodási helyét a telefonnak a cellainformációk alapján.


Milyen készüléket hagytál el? (Csak mert nem mindegy, mert a rendőrség az olcsó telefonokkal nem foglalkozik sajnos)

2020. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Helló! Köszönöm a válaszokat. Az erdőben hagytam el, a telefon egy Xiaomi Mi3-as. Szerintem már van rajta vagy 60 nem fogadott hívás, annyiszor próbáltuk hívni, bejártuk a területet de nem találtuk, pedig fel is van töltve és maximális hangerőn van. Még most reggel is kicsöngött. Szerintem a papírjai már nincsenek meg, a teló kb. 6 éves.
2020. júl. 15. 08:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség magasról tesz rá...
2020. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valószínűleg ezt a telefont már buktad.

De ha nem feltöltőkártyás vagy, akkor mindenképp vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóddal, és tiltasd le a kártyát, mert ha valaki megtalálja a telefonodat, akkor könnyen az egekbe emelheti a számlán lévő összeget.

2020. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Feltöltő kártyás a telefon, még van rajta vagy 3000 HUF :)
2020. júl. 15. 09:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem érdemes a szolgáltatónál próbálkozni, hátha tudnak valami pontosabbat mondani a telefon helyzetéről a cellainfók alapján. (Az adat biztosan megvan, amíg a telefon kicsöng, de persze nem biztos, hogy le tudja kérdezni a szolgáltató az adatbázisból.)
2020. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok. Amennyiben ez nem lehetséges, megkérdezem, hogy a régi számot, egyenleget át lehet e vinni egy új sim kártyára.
2020. júl. 15. 09:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"a régi számot, egyenleget át lehet e vinni egy új sim kártyára"


Szerintem ilyen esetben simán tudnak pótsimkártyát adni. Legalábbis nekem, mikor kisebb méretű sim kellett a telefonomba, nem kérték el a régit, hanem adtak egy újat. Elvesztés esetén is biztosan megoldható.

2020. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Adtak pót simkártyát, már csak telefon kell hozzá :)
2020. júl. 15. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!