Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok a Samsung galaxy...

Mit tudtok a Samsung galaxy A70 - es telefonról?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, véleménye ezzel a telefonnal kapcsolatban az íra le.

Köszönöm!



2020. júl. 15. 12:59
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van valami konkrét kérdés? Akksi jól bírja, kijelző egész jó, Always on Display nagyot dob rajta. Van pár hibája, de nem rossz telefon. Ujjlenyomat érzékelője lassú és nekem sokszor nem ismeri fel, de annyira nem gond.
2020. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrét kérdés nem fogalmazódott meg bennem, arra lennék kíváncsi hogy milyen hibái vannak, mi az amire oda kell figyelni, mi az ami miatt esetleg valaki nem ajánlja. Azt tudom, hogy az aksija jó, a tárhelye nagy, kijelző is okés, van rajta ujjlenyomat olvasó. (amúgy az nekem sem fontos, de szeretem ha van rajta)

És köszönöm szépen a gyors és értelmes választ!

2020. júl. 15. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Lassan egy éve van A70-em. Az akksi tényleg jól bírja, a kezelőfelülete is tetszik. Jó nagy a kijelzője, osztott képernyőnél jól jön. Nem lassul, nem fagy le, nem akadozik.


Egy problémám van vele, most már másodszor. A hangerőszabályzó gomb alsó fele be van ragadva, legalábbis a telefon úgy érzékeli. Emiatt először biztonsági üzemmódban ragadt a telefon újraindításkor. Elvittem szervizbe, megcsinálták. Pár héten belül megint beragadt a gomb. Azóta több hónap eltelt, még nem vittem vissza a szervizbe a vírus miatt. Azóta nem indítottam újra a telefont, hogy ne kerüljön biztonsági üzemmódba. Meglepően jól bírja amúgy, nem lehet észrevenni, hogy tavasz eleje óta egyszer sem volt újraindítva. Viszont már nagyon el kéne vinnem szervizbe, mert így a szoftverfrissítéseket se tudom azóta telepíteni.


Ennek ellenére azt mondom, hogy egy egész jó telefon egész korrekt áron. 7/10

2020. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani. Köszönöm szépen a választ!
2020. júl. 15. 13:27
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nekem is 1 éves, a gombbal nekem nem volt még gond.

Egyik tipushibája, hogy a kettős érintéssel való képernyő felébresztést ki kell kapcsolni rajta, különben beazélgetés közben kiold állandóan a kijelző,Bixby AOD-n nem aktív.

Egyébként én is kb. havonta 1x indítom újra a telefont, bírja a kiképzést. Kijelzője nehezen látható napfényben.

2020. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is A70 van. Márkától független Androidos vagyok, 4 és fél év Huawei után fél éve váltottam, mert a pénzemért összeségében ez tűnt a legjobb telefonnak. Ez az első Samsung telefonom, a hardvere sokmindenhez kellően erős, az akksija jól bírja, szép a kijelzője, a kamerája viszont nagyon határeset, inkább csak szimplán "vállalható" képeket csinál még a legnagyobb felbontásban is. Érdekes, hogy alapjába véve fakóbbak a kép színei, és a szerkesztésben a "Meleg" tónus adja vissza élethűen az árnyalatokat!

Amik viszont nagy csalódást okoztak: szoftver, wifi, rádió !

Szoftveresen nagyon sok rejtett menüpont van, sokszor alig találom meg azt a beállítást, amit keresek, közel sem olyan egyszerű és könnyen átlátható a kezelőfelület, mint amit a Huawei-nél megszoktam! Ráadásul a Samsung még azzal is bonyolítja, hogy Hard Reset-hez be kell jelentkezni a Gmail-fiókba - kész vicc! Na és netezésnél: sokszor ugrál a szoftver, ha nem is teljesen az oldal tetejére, de visszább feljebb ugrik, sok esetben 3.-4. görgetésnél jutok csak stabilan ahhoz a részhez! Apropó, netezés: a wifi-je iszonyú gyenge, ha nem is mindig, de gyakran előfordul, hogy a forrástól mindössze 8 méteren belül is szaggatottan veszi a jelet, könnyen elveszti, és nehezen találja meg újra! Szóval nem árt, ha inkább van hozzá korlátlan mobilneted! A rádiója pedig szinte használhatatlan: első alkalomkor volt vétel, de nem szólt tisztán, másodjára pedig már az is rejtvény lett, hogy hogyan kell bekapcsolni!

A beragadó gombokról semmit nem tudok, én ilyet még abszolút nem tapasztaltam rajta! :/ Az ujjlenyomat olvasóhoz pedig nem tudok hozzászólni, mert én nem használom, viszont nem először olvasom, hogy lassú és pontatlan!

Önmagában nem rossz telefon, de ennyi pénzért már bőven lehetne jobb is, mivel a gyakorlatban bár nem súlyos, de eléggé bosszantó hibái vannak! És kb. itt most mindent le is írtam, amit tudni érdemes erről a típusról!

2020. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hosszú és részletes választ! Sokat segített!
2020. júl. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!