Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizes lett a telefonom,de...

Vizes lett a telefonom,de hamar észrevettem és letöröltem,szerencsére működik,de recseg a hangszórója.?

Figyelt kérdés
Már kikapcsoltam ,és beletettem rizsbe,de aggódok a hangszórója miatt.Van rá esély,hogy megjavuljon?

2020. júl. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rizs semmit nem használ. Próbáld meg kitörölni száraz papírtörlővel. És nem ártana elvinni a szervizbe, szétszedetni és kiszárítani a telefont, mert így csak idő kérdése, mikor fog tönkremenni. (Ez persze függ a beázás mértékétől is, de jobb félni, mint...)
2020. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rizs? :D Az minek?


Kapcsold ki, és várj pár órát, hogy teljesen kiszáradjon.

2020. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

",és beletettem rizsbe"

Lisztbe, utána tojásba, zsemlemorzsába kell, aztán forró olajba.

2020. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvittem a szervizbe és azt mondták ha később vittem volna,nagyobb kár keletkezett volna,sőt a rizst jó ötletnek mondták
2020. júl. 15. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"sőt a rizst jó ötletnek mondták"

Ja, mást nem tudtak mondani. Az pl. kifejezetten rosszul esett volna ha azt mondják hogy fiam nagyon lüke vagy. De udvariasak voltak.

A rizs nem segít rajta. Ilyen alapon tarhonyába is rakhattad volna, vagy kavics közé. Lényegtelen.

[link]

2020. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!