Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30pro-val milyen...

Huawei P30pro-val milyen beállítások kellenek az üstökös fotózásához?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Semmi, nézd inkább, éld át, és jegyezd meg. Mobillal nem kell asztrofotókat készíteni, semmi értelme, nem lesz jó. Ahelyett, hogy néznéd élőben, a maga valójában, egy mobiltelefon képernyőjén látnád csak, aztán lenne belőle egy semmi tucat kép, amin jó esetben látszana egy 2 pixel méretű fehér pötty.
2020. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valahogy úgy kell mint ha csak simán a csillagos eget fényképeznéd.

Itt elég sok mindent megmutat:


[link]

2020. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Állvány, fél perces záridő, alacsony iso érték, DSLR fényképezőgép. Ne vicceljetek, komolyan. Lemaradsz egy különleges látványról, mert meg akarod örökíteni feleslegesen. Mobillal kár nekikezdeni.
2020. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Üstökösről van szó, nem hullócsillagról! Miért maradnék le róla ha közben szeretném a legjobb képet csinálni ami telefonnal lehetséges???

2-es:Köszi.

2020. júl. 15. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap fotóztam le egy Honor8 12megapixeles kamerájával.

A telefont rögzíteni kell, 30 másodperces záridővel, iso 320-on.

Állitsd Pro fotó-ra, ott mindent tudsz állítani, plusz raw-ban fotózz, akkor PC-n Photosop-pal vagy Lightroom-mal tudod jól szerkeszteni. Végülis ha jól beállítod, akkor elég a zajt eltüntetni.

Ez egy szerkesztetlen kép, exif adatokat látod a kép alatt:

[link]

Bár messze elmarad egy FF DSLR képminőségétől, de nem lehetetlen lefotózni.

2020. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 22:10-kor fotóztam. Lehet, hogy fél órával később jobb lett volna.
2020. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos(és normális) választ, ment a pipa. Sajnos a héten minden este felhős volt az ég, talán ma sikerül elkapni.
2020. júl. 19. 16:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Így is egész jó lett a kép!
2020. júl. 19. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! P30 Pro-val biztos sokkal jobb lesz. Sok sikert hozzá!
2020. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!