Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG telefon akkuját hogy tudom...

LG telefon akkuját hogy tudom ujra "életre" hivni?LG telefonomat ugy eldugtam hogy mire megtaláltam teljesen lemerült az Akku.Szeretném ha ujra használni tudnám.

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 11:00
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Először is töltésre kell tenni a szokott módon, órák múlva elindulhat a töltés.

A 2,5 V alá merült akku védelme lekapcsol, de töltés hatására átszivárog egy kis áram, ami idővel megemelheti 2,5 V felé és elindul a rendes töltés.

Nem fantázia terméke, saját tapasztalat is, de nem minden esetben működik így.

2020. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fantázia terméke"

olyannyira nem, hogy más gyártók például még a használatiban is leírják hogy dugjuk rá töltőre a készüléket és ha nem történik semmi akkor sincs nagy baj, várjunk. majd beindul a töltés

2020. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segitséget a választ.Megprobálom és remélem hogy sikerülni fog.

Muszaj hogy sikerüljön mert fontos fotok is vannak rajta.

Köszöm még egyszer.

2020. júl. 16. 16:50
 4/4 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm asegitséget amit itt kaptam.Sikerült ujra éleszteni a telefonomat igy a sok sok fontos fotom nem veszett el.

köszönöm még egyszer.

2020. aug. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!