Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android verziòja befolàsolj...

Az android verziòja befolàsolja a kijelzõ fènyerejêt? Mert nekem Galaxy Young 4.4.2 es verzióval annak sötétebb a kijelzője mint a Samsung J1 mini 5.1.1. Ami pedig viàgos. Az android verziò szàma vagy a kijelzõ hatàrozza me?g?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az újabb verziók mindig világosabbak kicsit.
2020. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ès ugyanígy van a Microsoft operációs rendszerŭeknêl is?

Olyan kellene aminek a kijelzőjét többféleképpen lehet módosítani.


És Bocsánat a helyesírássért!

2020. júl. 16. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két telefont kérdezel amiben két különböző felbontású,méretű,minőségű kijelző van.A két telefon esetében semmi köze nincs az Android verzióhoz a fényerőnek.
2020. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez ellentmond az első választadó írásának.
2020. júl. 17. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az androidtól függ, hanem attól hogy a telefon mennyire régi/új. Úgy értem, hogy az A50-emet frissítettem Android 9-ről 10-re, s nem változott. Viszont a régi Samsung Galaxy Y Hello Kitty-nél akárhogy nézzük világosabb. (Ha mindkettőt max fényerőn vesszük)


Meg vedd a képernyőméretet is figyelembe. Nem mindegy, hogy egy nagy tepsi kijelző világít,vagy valami kicsi.

2020. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!