Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 vagy Iphone 8 Plus...

Iphone 8 vagy Iphone 8 Plus éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eszközcserén gondolkozok,viszont nem tudok dönteni,hogy melyik érné meg jobban,melyik a jobb választás. Mi a különbség a kettő között? Őszintén,a sima nyolcas az ára miatt húz jobban(olcsóbb), viszont úgy tudom a 8 plusnak sokkal jobb a kamerája és több funkció van benne.

Melyik éri meg jobban?

Előre is köszi a kultúrált válaszokat! :)

18/L



2020. júl. 17. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Én Iphone 8-at semmiképpen nem vásárolnék. Hasonló áron ott van az Iphone Se 2020, ami ugyanúgy néz ki, két lényeges dologban tér el az Iphone 8-tól, az lapjáka (~CPU) és a FŐ kamerája a 2020-as legújabb Apple lapka és kamera, tehát az egyik legerősebb teljesítménnyel rendelkező telefon a piacon mellé egy profi fő kamerával. Ezt a telefont konkrétan azért adták ki, hogy ne vegyél már Iphone 8-at.


Az Iphone 8 plus mellett a nagyobb kijelző lehet a fő érv. Ha erre vágysz, akkor válaszd ezt, de szerintem nem egy jó vétel. Jó telefon, de droidok ezen az áron egyszerűen jobbak, sajnos az Apple nem gyárt olcsó de nagy kijelzős telefont (nincs Iphone se Plus...).

2020. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

8+!

jobb a kamera és sokkal jobban bírja az akkumulátor.

több funkció nincs bennem ugyanaz a szoftver fut rajta.

ha 8-at akarsz akkor inkább az új SE!

itt a pontos összehasonlítás: [link]

2020. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Egyiket sem éri meg megvenni, amikor ott az új SE.

Ha kötelezően választani kell közölük, akkor persze i8+.

2020. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Inkább iPhone 8. Az iPhone 8+ már azóta nem igazán éri meg, hogy kijött az XR. Hasonló áron új design, illetve egy évvel tovább lesz támogatott.


Ha kell a két kamera, akkor iPhone XS, de ha az már túl drága, akkor (és tényleg csak akkor) 8+.


Az új SE 150 ezer körül már kapható, és egy teljesen jó, korrekt telefon. Ráadásul 3 évvel tovább lesz támogatott (frissítés), mint a 8. Ha 100 alatt tudsz venni 8-ast, akkor esetleg megéri inkább azt venni. :)

2020. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
max használtan érik meg ,de ujonnan egyikse
2020. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 8 Plus-ra esett a választásom,persze használtan nézek egyet. Az SE nem igazán tetszik valamiért, szerintem kicsi :/ Nekem bőven elég 2-3 évig,általában 2 évente cserélem a telefonom.:D Köszönöm a segítséget! :)
2020. júl. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!