Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kikapcsolni ezeket...

Hogy lehet kikapcsolni ezeket az értesítéseket?

Figyelt kérdés
Nem, tudom nálatok ez hogyan van, de nálam elég agresszív kampányba kezdett az Apple az iCloud Prémium csomagot illetően. Lehet ismerős nektek is ez az értesítés az iPhone beállításoknál: "Meghiúsult az iPhone biztonsági mentés...". Régen max 2 havonta egyszer kaptam ezt meg, majd később már minden töltésnél (tudniillik az iPhonok akkor kezdik meg a biztonsági mentések elkészítését), most meg már NON-STOP. Konkrétan nem is tudom eltávolítani és már nagyon zavar. Pedig a PC-mre már csináltam biztonsági mentést. Kipróbáltam már mindenféle "jelentkezz ki meg vissza" tanácsot, de nem segít, ráadásul ha kijelentkezek még egy olyan barátságos üzenetet is kapok, hogy minden adat el lesz távolítva a telefonomról. Nem tudom, az Apple az én szememben mindig is jobban megbecsülte a felhasználóit, de szerintem egy ilyen agresszív "FOGYASSSZZZ!" reklámmal pont az ellenkezőjét fogják elérni annak, amit szeretnének. Valaki tudna esetleg segíteni? Légyszi csak olyan válaszoljon aki TÉNYLEG segíteni akar, és kerüljük az olyan válaszokat mint hogy: "Az ájfon szar." vagy "vegyél androidot!". A segítséget előre is köszönöm.

#Apple #iPhone #IOS #iCloud #biztonsági mentés meghiúsult
2020. júl. 17. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

te vagy a hunyó ebben az esetben.... azt gondolod, hogy ingyen tudod menteni MINDEN adatodat az iCloudba. De nem... a google sem ad sok tárhelyet ingyen, meg a dropbox sem... miért is kellene akárminek gigabájtokat biztosítania számodra?????? Ennyi erővel a boltban is 10 forintért kellene árulni a 2 gigás külső merevlemezt.


azért nem tud az iCloudba menteni, mert az ingyen kapott 5 giga megtelt.

Kis hozzáértéssel és odafigyeléssel simán menedzselhető az 5 giga!! Nálam 2 iPhone és 2 iPad és 1 mac is oda menti a dolgokat, plusz a mail és a jegyzetek és az iCloud drive és mégis elég...


Az iCloud beállításoknál alaposan nézz utána mi zabálja a tárhelyet. Valszeg a képek. Ha a képeket gépre mented akkor felesleges feltölteni az iCloud Fotókba, bőven elég a Fotóstream.

A mailnál is a rengeteg nagy méretű csatolmány is zabálja a tárhelyet. stb... nem sorolom, nézd végig az appjaidat mi mennyit használ.


Átlag felhasználás mellett néhány100 megabyte elég kell hogy legyen egy iPhonehoz.


Ez nem agresszív kampány, hanem szegény telefon próbálja az adataidat biztonságban tudni, de nem elég a tárhely.

Nem az Apple hibája hogy nem értesz hozzá... Tessék szépen utánaolvasni mi hogyan működik, mit hogyan kell kezelni!

Ha naponta 10 perccel kevesebb tiktok-ot használsz 2 héten keresztül, pont marad időd megismerni a technoológiát amit használsz.

Most biztos én leszek a rossz hogy kicsit helyre tettelek, de majd egyszer rájössz, hogy igazam van :)

2020. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Kb. Az 5GB tárhelyből 120MB került általam felhasználásra, ezért is nem értem hogy miért nem tudja elkészíteni a mentést, pedig ahogyan láttam kb. az max pár GB. Ami azt illeti, hogy "nem értek a technológiához amit használok" azt már cáfolnám. Programozást és etikus hackelést űzök elég komoly hobbiként (mert még nyilván nem dolgozhatok) és azért a telefonokhoz és azok működéséhez is eléggé értek. Lehet hogy a kérdésben bután fogalmaztam, de nem teljesen iPhone-hoz vagyok szokva. (Igen, hogy mennyit használtam fel az tényleg nem írtam oda ez az én hibám)
2020. júl. 17. 21:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ui: A képek is a gépre vannak mentve mindennel együtt, ha ezek után még van, várom a segítséget. (Igen a mentési hibát sem írtam oda, de azt hittem nem az a baj.)
2020. júl. 17. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, szerintem ez már egy teljesen másik irányba ment el, de azért köszi a segítséget. :)
2020. júl. 17. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem torolj par alkalmazast nalam is hasonlo volt az iphone 7 nel nekem 32 gb os es ugyanez volt de toroltem az olyan alkalmazasokat amit nem hasznalok egybol tobb hely lett
2020. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül sikerült azzal megoldanom, hogy rátettem a gépre és iTunes-on csináltam az iCloudba biztonsági mentést, és mostmár talán a telefonon is működik.
2020. júl. 19. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:

jólvan te kis etikus hekker!

fel tudtál telepíteni egy alkalmazás miután javasoltuk. :D

nehéz volt mi? next next next ... :D

2020. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!