Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a számhordozás menete?...

Mi a számhordozás menete? Előfizetésesről váltok előfizetésesre.

Figyelt kérdés

Telekomos előfizetésemet szeretném felmondani, és a 30-as számomat átvinni a Vodafonehoz. Mennyi lehet az ügyintézési idő, ha ma elindítom személyesen a számhordozást?


Jobban járok, ha először felmondom a Telekom előfizetésem, áttetetem magamat kártyásra, és úgy vitetem át a számomat?

A Vodánál azt mondták, ők kezdeményezik a számhordozást a Telekomnál, és majd a Telekom küld nekem egy végelszámoló számlát. De megmondom őszintén, kicsit ódzkodom attól, hogy nem én mondom fel a Telekom szerződésem, hanem egy másik szolgáltató.


2020. júl. 18. 08:33
 1/2 anonim válasza:
100%

[link]


Olvasd el a:

A számhordozás kezdeményezése

és

A számhordozás időigénye


És minden kérdésedre választ kapsz :)

2020. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dióhéjban: bemégy az újhoz, elmondod az ügyintézőnek, hogy mit szeretnél. Ő ügyintéz és kapsz egy új simet és egy időpontot, utána az új sim fog élni. A réginél semmi dolgod nincs, a folyamatot az új intézi. Ami megakaszthatja a folyamatot: ha van hűség, egyéb kötbéres dolgod a réginél vagy ha az újnál megdott adataid nem egyeznek pontosan a réginél nyilvántartott adataiddal.
2020. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!