Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érzékeli úgy az iPhone-o...

Miért érzékeli úgy az iPhone-om, hogy fülhallgató van csatlakoztatva, mikor nincs?

Figyelt kérdés
Elindítok egy videót és full kuka a telefon. Most ránéztem és úgy írja ki, hogy fülhallgató van csatlakoztatva és azon hallgatom, pedig csak töltőre van dugva, ha kihúzom akkor is változatlan. iPhone SE készülékről van szó. Igazából egy szűk hét múlva kb megjön a legújabb SE-m (2020-as), így igazából annyira nem fontos, csak addig is érdekel miért csinálja ezt és hogyan lehetne megjavítani, hogy félre tudjam tenni tartaléktelefonnak.

2020. júl. 19. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

valszeg tele van szösszel a jack csatlakozó. ami ebben a párás időben megszívta magár annyira, hogy úgy érzi a telefon, hogy be van dugva a füles

fogj egy fa fogpiszkálót, vagy vágj el vékonyra egy szívószálat és kotord ki a szöszmöszt a csatlakozóból.

2020. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Az állítás igaz lehet, annyi különbséggel, hogy nem a (nem létező) Jack van tele szösszel, hanem a Lightning. És akármivel is tisztítod, figyelj oda arra, hogy ne sérüljön a telefon csatlakozója.
2020. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Reggel van, újraértelmeztem a kérdést. Valószínűleg akkor nem (jól) érzékeli, hogy mit dugtál be. Amikor ilyen történik, akkor tölt közben? Alapvetően Jack vagy Lightning fülest használsz?


Egy tisztítás mindkét csatlakozóban megoldhatja. Viszont mivel jön az új telefon, így kár ennél többet csinálni vele, ha mégsem oldódna meg.

2020. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, rengeteg piszkot szedtem ki a Jackből és megoldódott. Köszönöm a segítséget! :)
2020. júl. 20. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!