Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyket ajánlanátok? Samsung...

Melyket ajánlanátok? Samsung A71 vagy Iphone XR?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok, viszont nem tudom hogy melyket vegyem. Az iphonenál csak az idegesít, hogy laptopról telefonra nem olyan egyszerű képeket átteni. Nekem ez azért fontos kritérium ,mert fotózok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 19. 16:55
1 2
 11/18 Fa_ember16 ***** válasza:
35%
#9 hoppá hoppá,a sok iphone os nem kedveli az én kommentem se(én vagyok#9)
2020. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig bírja az iphone egy napi használat során?:)) Köszi a válaszokat!!
2020. júl. 20. 16:14
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

ha néznél battery teszt videókat kb letudnád szűrni

de am az xr jól bírja

nekem olyan mondta aki egésznap a telefonyján lóg

én ma vettem meg az uj SE -t és majdnem másfél óra alatt merült 15% ot, mert éppen akkor csináltam rajta mindent amit bekellet állítani, letölteni...

szóval ha ez ilyen jól bírja akkor az xr durva lehet

2020. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

9-es


Én nem vagyok iPhone-os, mégis lepontoztam a primitív válaszodat.



A kettő márka közül az iPhone-ra szavazném, mivel az tovább támogatott.

2020. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Fa_ember16 ***** válasza:
#14 ok de miért primitív.én csak azért írtam mert az iphone közösség legtöbször toxic,azaz nagyon bunkók,nem hallgatják meg a másikat mert csak az iphone jó,nekik.persze,mindenkinek más telefon tetszik,de akkor is.azt gondolom azért pontozták le a másiknak a válaszát ist,mert rosszat mondott az iphone ról
2020. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem volt bunkó senki, főleg nem az általad nevezett iPhone közösség 😀

Egyébként próbálj ki egy ájfont, és rájössz magad is, hogy miért ajánlják inkább azt, és miért szeretik jobban az emberek azt a telefont.

Én androidos vagyok, most készülök iPhone vásárlásra 🙂

2020. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Fa_ember16 ***** válasza:
#16 nem mondtam hogy bunkókycsak hogy az iphone közösség toxic.majd ha lessz rá pénzem akkor kipróbálom az iphonet én is :)
2020. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Én most vettem egy másfél hete XR-t, mert tönkre ment az előző telefonom, ami egy Samsung volt, szóval még a váltás is nagy volt, mivel eddig végig androidos voltam. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!! Olyan 2 naponta elég tölteni és elég sokat használom.
2020. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!