Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bekapcsoló gomb nem működik,...

Bekapcsoló gomb nem működik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Telefonom be és kikapcsoló gombja nem működik. Azonban lemerült és valahogy be kéne kapcsolni. Van a bekapcsoló gombon más megoldás?

2020. júl. 20. 06:59
 1/6 A kérdező kommentje:
és ha beviszem szervizbe? ott valamilyen úton be tudják kapcsolni?
2020. júl. 20. 07:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan beállításom rajta, hogy 22:30-kor kapcsoljon ki és 7-kor kapcsoljon be. (Xiaomi Redmi Note 7) Ezt én állítottam be, neked véletlenül nem volt ilyen beállítva?

Szervizben biztos betudják kapcsolni.

2020. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
92%

Ha hibás a kapcsoló, az cserélhető.

De sokan azt hiszik, amikor valamit nem lehet bekapcsolni, csakis a kapcsoló lehet hibás. "Logikus."

De nem.

2020. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1.milyen jó is lett volna, ha be lett volna olyan állítva

#2.nagy valószínűséggel az lehet a hibás, mivel a gomb, mintha ki lenne lazulva, szinte nem is lehet benyomni

2020. júl. 27. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy Huawei-el működik-e, de Allview-el és Samsung-al nekem ment az, hogy benyomtam minden gombot, bedugtam tölteni, majd mikor érzédött hogy tölt, kihúztam, nagyon sorsan kipattintottam belőle az akksit, majd nagyon gyorsan visszatettem. Ezzel meg újra is indult.


Ha mázlid van másodjára siskerül, ha meg nincs, kínlódsz vele egy fél órát. Ha hosszab ideje nem megy ilyen sorrendel, gombnyomogatással, stb, akkor variálj kicsit rajta.


Vagy írd be YouTube-ra hogy ''turn on phone without power button'' s próbálgasd a variációkat.

2020. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Sikerült!!
2020. szept. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!