Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lent felsorolt problémái...

Az lent felsorolt problémái vannak a telefonomnak (Xiaomi Redmi 4x). Érdemes lenne venni egy újat, vagy még megéri elvinni szervíbe?

Figyelt kérdés

A problémái a következők: A jack csatlakozó olyan, mintha kitágult volna (sokkal könnyebben bele megy a fejhallgató csatlakozója, és nem is "kattan"). Sokszor nem tudja befogadni a WIFI jelet. Ezt nem tudtam rendesen leírni, de úgy kell érteni, hogy látja a routert, rá is van csatlakozva, viszont semmilyen adat nem jön le (pl.: a Youtube a kezdőképernyőn egy töltő ikont mutat csak). Azonkívül néha csak magától lefagy, és megesik, hogy a YT videó lejátszása közben megakad egy picit, majd ilyen gyorsított felvétel szerűen "bepótolja", amit nem tudott rendesen lejátszani (pedig ez csak egy két éves telefon, szóval szerintem nem kéne még lassúlnia).


Érdemes lenne ezekkel a problémákkal szervizbe vinni, vagy jobban megéri ha veszek egy újat?



2020. júl. 20. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Már három éves modell. Ezeknek, amiket leírtál a javítása szerintem többe kerülne, mint amennyiért el tudnád adni a telefont, ilyen esetben megéri újat venni.


Ha egyébként nincs problémád vele és a javítási költségek sem rúgnak olyan magasra, hogy már másik telefont tudnál belőle venni, akkor csináltasd meg.

2020. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy újat. Egy Xiaomi Redmi 7 is hasonlóan jó, és strapabíró. Ősszel kap Android 10-et.
2020. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 21. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2020. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!