Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S8-ról S10 re érdemes váltani?

S8-ról S10 re érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Jelenlegi S8 telóm van, gondolkodom megérné-e S10-re váltani. P30 pro-val is szemezgetek.. dilemma
2020. júl. 20. 12:13
 1/6 anonim válasza:
43%

És ezt nekünk miből kéne eldönteni?

Milyen módon cserélnéd? Kp-ra hoznád ki vagy az előfizetésed nőne?

Mi a fontos neked a jobb telefon, vagy, hogy többet pénzed legyen ?

Kihasználnád egyáltalán a plussz dolgokat?

2020. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

S10-re már nem éri meg váltani, van újabb generáció.

Miért akarsz váltani? Mi nem jó a jelenlegivel?

2020. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes, mondom ezt úgy, hogy jelenleg egy Galaxy S8+-om van, de ez teljesen rajtad múlik. Én például nem szoktam fotózgatni, meg több órányi videót / hangfájlt tárolni a telefonomon, így a 64 GB belső tárhelyből nekem 40 GB teljesen szabad. Az alapvető telefon funkciókon kívül (Hívás, SMS) az emaileimet szoktam róla elolvasni, naptárba szoktam beírni a fontosabb időpontokat, vonatjegyet szoktam rajta vásárolni, NFC-vel fizetni a boltban, mobilinternetet hostolni laptopomra, ha olyan helyen vagyok, ahol nem bízok meg a Wifi hálózat biztonságában, egyetemi anyagokat szoktam letölteni rá, amit órákon használok, meg Youtube / Böngészés.


Ezekre nekem teljesen tökéletes a telefon. Viszont, ha neked ezen kívül vannak még más igényeid (nagyobb tárhely, erősebb hardver) akkor nyugodtan válthatsz egy frissebb generációra.

2020. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Néha ugrál a kijelző, gyorsan merül. 2x volt már szervízben ugyanazokkal a problémákkal.

Nálam foto,tárhely a legfőbb szempont.Összességében szeretem csak nagy valószínűséggel eddig bírta. Megéri-e az árát az új?

2020. júl. 20. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

S10-ben kár gondolkodni, hamar elavul most már. S20, ha mindenáron akarsz.

(Nekem s10+ van és imádom, de ez már több mint egy éves. Mikor már az újabb generáció sem új, akkor nem érdemes a régebbibe beruházni.)

2020. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az s20 már tulzás nekem árban
2020. júl. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!