Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni telefonom...

Megéri lecserélni telefonom iPhone se 2020 ra? Hasonló árú a Iphone-ra? (Telót mindenképpen lecserélem)

Figyelt kérdés

Redmi note 7 ( egykori ár érték arány királya)telefonom van jelenleg.


Karácsony után a gondolatam újítani magamnak egy Iphone-ra


Androiddal semmi bajom nincs apple terméket nem használtam még


Nagyon hajt valami kíváncsiság vagy bele éltem magam nem tudóm, de bizonytalan vagyok ezért.


A 4.7 col agaszt a 6.3 után kicsi lesz.


Most már anyira teló függő se vagyok mint régen


Segítsetek valami érvel a bizonytalanságom miatt! 🙏


2020. júl. 21. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2016 eleje óta iPhone SE-t használok. Sajnos most már le kell cserélnem, mert eléggé vergődik.. vagyis csak a töltés nem igen megy (azért elviszem szervizbe, hogy szerintük érdemes-e még rá költeni, vagy váltsak.)

Viszont ha cserélni kell, az új SE-t választom. 128 GB mellett döntöttem, ami ugyan nem olcsó, de "csak" 20 ezerrel kerül többe, mint a 64 GB-s.

Én nagyon szerettem/szeretem az iOS rendszert, valamint magát a telefont is. Szó szerint mindent kibír (mániákus telefonleejtő vagyok, többek között, bár mióta levettem a tokot, fura mód, egyszer sem esett ki a kezemből...).

2020. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iphon-om van, de 2020-as SE-t nem vennék, gyenge az akku. Ha nagyobb akku lenne benne, akkor simán, de szerintem így nem. A másik, hogy ha alapból aggaszt a kijelző mérete, felejtsd el, bánni fogod.
2020. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsinek érzed, XR még talán belefér, és az is sokáig jó lesz még
2020. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aki fikázza az nyilván nem használ ilyen telót xd

a jelenlegi telód után tuti más lesz

kijelző méret pont jó egykezes használatra, főleg nekem amikor a másik kezembe cigi van

üzemidőbe kijön legalább a 4 óra képernyő idő

mivel h van számítógép meg tablet itthon igy pl hétfőn töltök és csak szerdán töltöm újra

sokan jönnek a kijelzővel h nem oled bla bla bla

annyival jobb az oled h kint a napon többet látsz belőle mint ennél de am ha nem a verő fényes napon vagy ezzel a telóval akkor megse mondod a különbséget

gyors meg minden, a kamera szép , egyébként meglepően szép képeket csinál , nekem felül múlta azt amit vártam

pozitív csalódás a telefon

és ebbe a 170 ezer forás árkategóriába az eggyik legjobb

2020. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!