Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a fotóimat...

Miért nem tudom a fotóimat áttenni iPhone-ról laptopra?

Figyelt kérdés
Csatlakoztatom a telefont a géphez, engedélyezem a telefonnak a kapcsolatot, és a gép azt írja ki, hogy "mappa üres". Komolyan az a normális, hogy tízesével kell átküldenem magamnak e-mailben a fotóimat?? Van kb. 200 képem...

2020. júl. 22. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Üdv az Apple korlátozott világában
2020. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rádugod

telefont feloldod

és amikor megkérdi hogy megbízol-e a számítógépben akkor igen nyomsz

azután az intézőben ha duplán kattintast a iPhone-ra majd az internal storagrea, mav a. DCIM-re akkor látnod kell!

valamit nem jól nyomtál!

akkor írja hogy üres ha nem engedélyezted a gépnek, és/vagy ha nincs feloldva a telefon

2020. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jajj 1-es ne légy már farok, nincs korlátozva semmi, csak ostoba vagy mint egy 100-as szög és nem értesz hozzá :D
2020. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 A kérdésben írtam, hogy mindent így csináltam. Engedélyeztem a telefonnak a csatlakozást (igent nyomtam). És azt írja, hogy üres.
2020. júl. 22. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor indítsd újra a telefont is és a számítógépet is!

én most direkt kipróbáltam a win10-es gépemen és simán működik. rádug, felold, engedélyez

2020. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!