Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 6.3" andorodios teló után...

6.3" andorodios teló után menyire lehet nehéz megszokni ha Iphone se 2 (4.7") telefonra cserélném?

Figyelt kérdés

Egyedül csak a kijelző méret agaszt.


Valaki aki ahosnlo cserébe volt ?

Tapasztalatok?


2020. júl. 23. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágd ki kartonpapírból és vedd kézbe.
2020. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

telefon fizikai méretre talán nem lesz olyan fura módon kicsi, mert hatalmas kávákkal rendelkezik, khm 5 éves dizájn kb.



ÉN azt mondom ballagj begy tré-molbilba, vagy media marktba ahol kipróbálhatod, hogy milyen

2020. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem kedvelem a nagy kijelzős telefonokat. Számomra az a megfelelő, amelyik kényelmesen elfér a zsebembe. Nem lóg ki, nem csúszik ki, nem hajlik meg, ha leülök. (Droidosokat jobb kedvelem, az Iphone nem jött be. De ez másodlagos kérdés.)

Számítógépeken dolgozom, miért nyomkodnám sokat a telefon 4 - 7 colos kijelzőjét, ha itt vannak előttem a 17 colos notebook és a 21 - 42 colos monitorok? A mobil számomra telefonálásra, üzenetküldésre, tehát kommunikációra kell elsősorban. A fényképezés, a zenehallgatás követi a sort, majd kis mértékben cikkek böngészése, pár perces játékok unaloműzésnek. Két éve nyúzom az 5"-os sony xz2 compact-ot. Ennél nem kell nekem nagyobb. Sajnálom is, hogy az újabb sony telók ennél méretesebbek lettek.

2020. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jól gondold meg. A 2. jót ír, menj el egy üzletbe, vedd kézbe, nézd meg. A másik az op rendszer. Nem mindenkinek sikerül az átállás.
2020. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!